Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Treková obuv Grisport Sherpa Dakar99,00€

Popis produktu

Jeden z bestsellerov. Táto trekovka je univerzálna, dostupná a veľmi pohodlná. Môžete ju použiť v akomkoľvek ročnom období na ľahké a stredne náročné výlety aj na bežné nosenie.

Komfort topánky je daný odľahčenou konštrukciou, zdokonalenou technológiou priameho nástreku podošvy na zvršok a dobrým "strihom" zvršku. O pevnú fixáciu chodidla sa stará Support Systém a rezistenciu proti vlhku a chladu zaisťuje membrána Gritex.

 

Zvršok - hladká lícová hovädzinová koža Dakar

Membrána - Gritex

Podrážka - gumená HIKING

Medzipodrážka - PU

Váha - 1100 g (pár veľ. 42)

Gritex


Membrána Gritex sa stará o to, aby boli Vaše nohy v suchu a teple aj pri nepriaznivom daždivom alebo zimnom počasí . Má tepelne izolačné vlastnosti a je tiež odolný proti vode a vlhkosti. Membrána Gritex je skonštruovaná na báze PU, jedná sa o tenký film nanesený na textilnú podšívku. Vodeodolnosť membrány je daná hodnotou do 10 m tlaku vodného stĺpca. GriTex je využívaný pre obuv určenú pre ľahkú turistiku a do mesta, tzn., že nie je vhodný do extrémnych alebo vysokohorských podmienok.


Cordura


Cordura je "high performance" tkanina odolná voči oderu a trhaniu. Poskytuje extrémnu tuhosť, odolnosť a maximálnu ochranu. V porovnaní s inými materiálmi je podstatne odolnejší, napr .:

- 10 x trvácnejšia ako bavlna

- 3 x trvácnejšia ako štandardný polyester

- 2x odolnejšia ako štandardný nylon

Ďalšími vynikajúcimi vlastnosťami Cordury sú nízka váha, zvýšená priedušnosť a podstatne rýchlejšie schnutie v porovnaní s konvenčnou koženou obuvou.

Support System


Efektívny systém pre spevnenie členku. Bol vyvinutý pre perfektnú kontrolu chodidla a zaisťuje excelentnú stabilitu vo všetkých fázach pohybu. Dodáva pocit bezpečia a pohodlia aj pri chôdzi dolu terénom alebo na svahovitých povrchoch.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty