Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • TAGART Arctic Extreme - bunda

TAGART Arctic Extreme - bunda575,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

VEĽKOSTI:

od S do 3XL

TABUĽKA VEĽKOSTÍ

Sada Arctic Extreme z radu Hunting Pro je sada, ktorá bude pracovať v najnáročnejších poveternostných podmienkach na sedení a počas lovu prenasledovania. Membrána Orttex, husacia izolácia s vysokou elasticitou a množstvo pokročilých funkčných riešení z nej robí súbor pre tých, ktorí neuznávajú kompromisy.
Arctic Extreme poskytuje tepelný komfort aj pri teplotách do -30 stupňov.
Bunda je vybavená v kapote so systémom Flex®, ktorý chráni nielen pred vetrom a dažďom, ale tiež dáva možnosť voľne počúvať zvieratá. Na druhej strane je ventilačný systém Zephyr® účinným a ľahko použiteľným riešením, ktoré sa používa na úpravu tepelného komfortu tela. Umožňuje cirkuláciu vzduchu a riadenie vlhkosti v prípade prehriatia. Systém silentXhunt vďaka špeciálnemu usporiadaniu tkaniny znamená, že súprava zostáva tichá aj pri náročných terénoch.
Bunda je plnená tým najlepším z poľských husí, ktoré majú elasticitu 800 cuin. Otepľovanie sa šíri v sérii malých komôr. Vďaka tomu je súprava napriek svojim rozmerom veľmi ľahká. Vonkajšie strany rukávov a pliec sú vyrobené z pevnej látky odolnej proti poškodeniu. Zvyšok povrchu odevu je špeciálny, mäkký a príjemný na dotykovú tkaninu, ktorá vytvára systém SilentXhunt. Orttexová membrána (priedušnosť 13 000 g / m2 / 24 h, odolnosť proti vode 10 000 mm) a podlepené švy účinne chránia pred vetrom a dažďom.
Bunda má jedinečnú kapucňu s vysoko stojacim golierom so systémom Flex®. Horizontálne nastavenie hĺbky zaisťuje, že zadná strana kapucne sedí a špeciálny profil umožňuje odkrytie uší, takže vždy budete jasne počuť, čo sa deje v rybolove. Kapota je izolovaná veľkým množstvom nadol, takže chráni pred ochladením aj v najextrémnejších podmienkach.
Bunda je vybavená dvoma priestrannými zapustenými vreckami na spodnej časti bundy, zapínaním na zips a dodatočne prekrytým chlopňami; 2 teplé vrecká vo výške prsníkov, zapínané zdrhovateľnými zipsami, v ktorých si môžete zohriať ruky; vrecko pod ľavým ramenom so zipsom odolným proti postriekaniu, určené pre rádio; Dve vnútorné vrecká na spodnej časti bundy.
Arctic Extreme je sada pre tých najnáročnejších. Umožňuje veľmi pohodlný lov v náročných terénoch a poveternostných podmienkach. Zvlášť sa odporúča na lov od konca jesene do skorej jari.

Arctic Extrme - kľúčové vlastnosti:
• ergonomický strih, ktorý neobmedzuje pohyb a zvyšuje pohodlie pri pohybe v teréne
• 800 kusová husacia izolácia s vysokou odolnosťou. Poskytuje tepelný komfort pri veľmi nízkych teplotách
• Orttexová membránová tkanina a podlepené švy, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu pred vetrom a dažďom
• nastaviteľné vetracie medzery systému Zephyr® na stranách bundy, na zadnej strane rukávov
• praktická kapucňa v systéme Flex® s množstvom nadol
• silentXhunt tlmiaci systém
• privarenie v páse a na spodnej časti bundy pre optimálne nastavenie obvodu
• Nastaviteľné manžety na suchý zips
• 7 vreciek v bunde

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty