Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Svietidlo OLIGHT ST25 Baton 550 lm55,00€

Popis produktu

 • Päť režimov intenzity + stroboskop
 • Nový plochy spínač s tichým chodom
 • Postranné spínač prepína medzi tromi režimami intenzity

          turbo módom a stroboskopom

 • Umiestnenie spony možno nastaviť podľa potreby
 • Proti náhodnému zapnutiu (napr. Pri prepraveje možné svietidlo jednoducho uzamnkout
 • Pamäť na posledný nastavený režim úsilia aj stroboskop.
 • Najnižšia 1lm režim možno zapnutý kedykoľvek
 • 550lm turbo režim je možné aktivovať kedykoľvek dvojitým stlačením tlačidla v koncovke
 • Vodotesné podľa IPX8 - 2 metre do doloubky
 • Zliatina leteckého hliníka s povrchovou úpravou proti poškriabaniu 

          (type III hard anodized)

 • Nerezový ochranný krúžok po obvode reflektora

Svietidlo Olight ST25 Baton je ďalší z rady obľúbených a všestranných svietidiel S série. K osvedčenému bočnému spínačmi dostala svietidlo úplnú novinku - spínač "Stealth tailcap" s tichým chodom. Táto novinka umožňuje užívateľovi zapínať aj vypínať svietidlo bez akéhokoľvek zvukového prejavu(cvakanie tradičných taktických spínačov) pričom je spínač plochý, takže svietidlo možno postaviť na koncovku. Najmodernejšej LED Cree XM-L2 v spojení s inteligentnou elektronikou ponúka päť režimov intenzity a stroboskop, čím pokryje rôznorodé požiadavky na osvetlenie. Turbo režim * (550lm) možno aktivovať kedykoľvek dvojitým stlačením tlačidla v koncovke, vo chvíli, keď potrebujete svetla menej, najnižšie "moonlight" režim aktivujete dlhým podržaním prepínacieho tlačidla. Napájanie na bežne dostupné tužkové AA batérie zaručia výdrž dlhšie ako 8 dní v kuse.

Ovládanie: Svietidlo sa zapína stlačením tlačidla na boku svietidla. Režimy sa prepínajú podržaním tlačidla.Zabudovanú batériu v rukoväti je možné dobíjať priamo vo svietidle alebo aj oddelene.

Upozornenie:

Ak sa ochranné gumené krúžky po dlhšej dobe používania javia poškodené, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude svietidlo správne chránené proti vode.

Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to by  spôsobené:

 1. Batérie sú takmer vybité - vymeňte ich.
 2. Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich handričkou namočenou v alkohole.
 3. Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite   pevne hlavu aj  koniec svietidla.

Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla,aby nedošlo k poškodeniu svietidla. Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj