Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad SWAROVSKI - Z8i 1-8x24 SR2 370,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

VŽDY V POHYBE

Jeho mimoriadne zorné pole umožňuje udržiavať prehľad po celú dobu. Dokonalý optický systém ponúka vynikajúci komfort pri prehliadaní a rýchle zacielenie.


NEOBMEDZENÁ VERSATILITA

Zariadenie Z8i je impozantne všestranné vďaka flexibilnej, ľahko pripojiteľnej balistickej veži a jej silnému 8-násobnému priblíženiu. Puškohľad, ktorý vyhovuje každému poľovníkovi.


PERFEKTNÝ DIZAJN

Štíhla 30-mm (1,2-palcová) centrálna trubica. Dokonalá ergonomická osvetľovacia jednotka a veľké ovládacie prvky umožňujú jej rýchlu a spoľahlivú manipuláciu.


8x ZOOM SECOND TO NONE

Optický puškohľad Z8i úplne predefinuje výkon s 8-násobným zoomom a vynikajúcou optikou. Jeho optimálne rozpoznanie detailov je impozantné, založené na vysokom zväčšení, nekompromisnej definícii obrazu v celom zornom poli a výnimočnom pohodlí pri sledovaní, čo umožňuje rýchle zacielenie

.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty