Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad SWAROVSKI Z6i 2,5-15×56 P BT SR2 580,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Jasný univerzálny rozsah.

Univerzálny rozsah tohto puškohľadu je špeciálne navrhnutý tak, aby zúročil zlé svetelné podmienky za vynikajúce svetelné vlastnosti. Šesť  násobná zmena merítka obrazu ponúka efektívny rozsah použitia od poľa až po spoločné poľovačky. 15x zväčšenie, je obzvlášť výhodné pre presný diaľkový obraz. HD optika a bočné paralaxy dávajú veľmi presný obraz na ľubovoľnú vzdialenosť.

Swarolight

Osvetľovacia jednotka

Lepšie je vidieť zobrazený cieľ.

** Ešte štíhlejšia konštrukcia. 
Jasnejšie a ostrejšie zobrazenie zameriavača pri puškových ďalekohľadoch, vďaka novému dizajnu osvetlenia zámerného modulu.

** Optimálne možnosti prepínania režimu deň/noc.
Ak sa prepína medzi dňom a nocou priebežne sa zobrazuje zvolený režim.
Nová konštrukcia spínača zabraňuje nechcenému zapnutiu v nitkového kríža.

** Rozšírená kontrola jasu.
Existuje 64 rôznych úrovní jasu na výber zo všetkých svetelných podmienok pri love.
** Pamäťové funkcie.
Má zabudované dve pamäťové bunky svetla, pre denné a nočné videnie. Posledná vybraná úroveň svetla je automaticky k dispozícii. Pri ďalšom zapnutí puškohľadu je vhodná kontrola nastavenia svetelnosti.

** Automatická funkcia –  vypnutie batérie.
Zabraňuje tomu, aby batérie boli neúmyselne vybíjane t.j. rozlišuje režim deň/noc (3 hodiny počas dňa a 5 hodín v noci).
Nová technológia SWAROLIGHT optimalizuje ekonomické využitie batérie.

** Mohutný.
Mohutný ale z ľahkého kovu, vodeodolné hliníkové puzdro chráni zabudované osvetľovacie jednotky na okuláry.Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty