Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad NOBLEX NZ6 inception 2-12 x 50 osnova 4i695,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Generácia puškohľadov NOBLEX s 6-násobným zväčšením

Puškohľady NOBLEX novej série NZ6 sa prezentujú silným výkonom a presvedčivými parametrami. Pre poľovníkov aj pre športových strelcov predstavujú jedinečný pomer ceny a výkonu. Najmä 6 násobné zväčšenie evokuje v majiteľoch pocit, ako by používali puškohľad oveľa vyššej cenovej kategórie. Vďaka systematickému používaniu modulárnej koncepcie boli nemeckí inžinieri schopní zvýšiť počet unifikovaných častí s inými používanými puškohľadmi spoločnosti NOBLEX. To je dôvod, prečo NOBLEX môže do ponuky zaviesť tieto, pomerne lacné puškohľady rady NZ6 Inception, čo sa stalo prvýkrát v histórii spoločnosti.

Vďaka novej výkonnej rade puškohľadov INCEPTION stanovuje NOBLEX nový štandard presnosti, kvality a spoľahlivosti. 6-násobné zväčšenie a tubus s priemerom 30 mm spôsobujú vysokú mieru univerzálnosti a presnosti pri streľbe na krátke aj dlhé vzdialenosti.
• zámerná osnova v druhej ohniskovej rovine (SFP),
• 6-násobné priblíženie pre najvyššiu úroveň všestrannosti,
• obrovské zorné pole pre rýchle zameranie cieľa,
• excelentná kvalita a priepustnosť svetla vďaka optike vysokej kvality,
• plynulé nastaviteľné osvetlenie zámernej osnovy s jasne červenou bodkou pre rýchle zameranie,
• bez paralaxy (modely SF),
• polohový snímač na vypnutie osvetlenia červenej bodky; automatické vypnutie po 3 hodinách.

Ak sa zbraň / puškohľad nepoužíva a preto je otočená smerom dolu, integrovaný snímač polohy automaticky vypne zámernú osnovu. Vypnutie sa vykoná vo vertikálnej polohe, ak je uhol väčší ako + 45 ° a -75 ° a horizontálna poloha väčšia ako ± 45 °.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj