Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Puškohľad Meostar MeoStar R1 7x56 RD

Puškohľad Meostar MeoStar R1 7x56 RD859,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Prémiová séria puškohľadov MeoStar R1 spĺňa aj tie najväčšie nároky poľovníkov a strelcov. Špičková kvalita za výnimočnú cenu - to je hlavný znak všetkých výrobkov firmy Meopta.

Puškohľad má osvetlenú zámernú osnovu s možnosťou siedmych stupňov intenzity. Výhodou osvetľovacieho systému sú tzv.medzistupne; vypnutie v medzipolohe znamená, že pri zamierení stačí otočiť o jeden klik pre návrat na posledne nastavenú úroveň osvetlenia. Tým je strelec chránený pred nechceným oslnením.
Puškohľady MeoStar sú vyrábané s využitím pokročilých technologických postupov, čím sa tieto optické prístroje radia medzi špičku vo svojej triede. Optické zostavy sú uložené v robustnom tele z najkvalitnejších hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle. Puškohľady sa vyznačujú vysokou odolnosťou pri nižšej hmotnosti. Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 aplikovanými pomocou špičkových technológií v odbore - depozícia vrstiev za pomoci iontov. Tieto vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadu. Všetky puškohľady rady MeoStar R1 sú vodotesné, plnené ochrannou dusíkovou atmosférou a ich mechanická odolnosť umožňuje použitie na loveckých zbraniach všetkých kalibrov.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj