Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad Meopta MeoPro 6x42465,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Zaručí opakovateľné a vysoko presné výsledky. Vyhovuje vysokým nárokom pri streľbe v náročných podmienkach aj za zníženej viditeľnosti. Jeho prednosťou je koliesko nastavenia paralaxy, ktoré umožňuje fixáciu zámerného obrazce na zamýšľaný cieľ aj pri pohybe hlavy strelca, čo vedie k opakovateľným a vysoko presným výsledkom.

Vlastnosti

  • MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore - depozície vrstiev za pomoci iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadnej hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).
  • MeoQuick - Rychloostření MeoQuick umožňuje rýchle zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.
  • Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meoptě vyrobené, starostlivo očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.
  • Nastavenie paralaxy - Koliesko nastavenie paralaxy na stredovej kocke umožňuje nastaviť paralaxu v rozsahu od 46 m (50 yd) do nekonečna, čo zaisťuje presnú streľbu na dlhú vzdialenosť.
  • Prevracacia sústava - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti rázom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.
  • Hliníkový tubus 1 "(25.4 mm) - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúce dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovou povrchovou úpravou odolnou proti oteru, čierny matný povrch eliminuje odlesky.
  • Vodotesný - Všetky puškohľady MeoPro sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.
  • Plnené dusíkom - Všetky puškohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.
  • Nárazuvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti rázom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj