Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad Meopta MeoPro 4-12x50518,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Perfektná voľba pre lov na rozľahlých otvorených priestranstvách. MeoPro 4-12x50 je perfektnou voľbou pre lov na rozľahlých otvorených priestranstvách, či už sa jedná o zelená poľa alebo drsný terén otvorených údolí. Zaručí stabilný výkon, je vhodný aj do šera.

Vlastnosti

  • MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore - depozície vrstiev za pomoci iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadnej hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).
  • MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci iónov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.
  • Točidlá rektifikácia MeoTrak II - Točidlá rektifikácia MeoTrak II, ktorá sa dá ovládať prstami, prinášajú presné krokové nastavenie po ¼ MOA (0,7cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovú presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskokmi zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.
  • MeoQuick - Rychloostření MeoQuick umožňuje rýchle zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.
  • Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meoptě vyrobené, starostlivo očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.
  • Prevracacia sústava - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti rázom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.
  • Hliníkový tubus 1 "(25.4 mm) - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúce dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovou povrchovou úpravou odolnou proti oteru, čierny matný povrch eliminuje odlesky.
  • Vodotesný - Všetky puškohľady MeoPro sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.
  • Plnené dusíkom - Všetky puškohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.
  • Nárazuvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti rázom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj