Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad Kahles K 624i 6-24 x 562 700,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

PROFESIONÁLNA VOĽBA PRE DLHÉ VZDIALENOSTI

K 624i stanovuje nové štandardy v oblasti manipulácie a ergonómie vďaka unikátnemu usporiadaniu jeho ovládacích prvkov. Ponúka špičkový optický výkon, mechanickú dokonalosť a jedinečnú škálu osvedčených ohnísk pre profesionálov a športovú streľbu.

Neporovnateľná manipulácia a ergonómia s centrálne usporiadaným paralaxovým kolieskom a voliteľnou pravostrannou polohou bočnej nadstavby.

K 624i je jediný taktický puškohľad, ktorý umožňuje strelcovi používať všetky ovládacie prvky ľahko a pohodlne, bez toho, aby museli premiestňovať zrak a bez toho, aby sa vymanili z ich strelnej polohy. Platí to pre pravých i ľavých strelcov. Paralaxové koleso je integrované do elevácie veže. Patentované centrálne usporiadanie na streleckom ovládači umožňuje rovnako pohodlnú prácu s ľavou a pravou rukou.

Vysoký výkon v prvej ohniskovej rovine

.: Profesionálny puškohľad so širokým zorným poľom, najlepším optickým výkonom a dokonalým mechanizmom klikania

.: K dispozícii s vlekom vľavo alebo vpravo

.: Patentované nastavenie paralaxy integrované vo výškovej veži od 50 m do ∞

.: Osvetlená krivka v prvej ohniskovej rovine umožňuje spoľahlivé merania vzdialenosti a veľkostiNapísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty