Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Puškohľad Delta Optical Titanium 2,5-15x50 HD 2D

Puškohľad Delta Optical Titanium 2,5-15x50 HD 2D733,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Model 2,5-15x50 HD 2D je navrhnutý pre poľovníkov, ktorý chcú mať maximálne detailný pohľad na cieľ. Vďaka bočnej regulácií paralaxy budete mať obraz vždy ostrý a presne zameraný aj pri maximálnom zväčšení už od 10m.

Puškohľady elitnej rady Titanium sú určené každému, kto nepripúšťa kompromisy. Veľmi sveteľná optika s celkovým prenosom svetla 92% a pevná, precízne spracovaná konštrukcia, radí puškohľady Titanium medzi nejlepšie na trhu. Významným rysom puškohľadov rady Titanium je ich extrémná mechanická odolnosť. Puškohľady sú navrhnuté a testované k použitiu na zbraniach veľkých ráží s veľkou energiou zpetného rázu napr. 9,3x62 (6500J). Jemný červený zámerný bod v strede osnovy pomôže presne zamierit cieľ aj v tých najobťažnejších svetelných podmienkach. Tubus puškohľadu je vyrobený z jedného dielu a upravený čiernou anodizáciou. Plnený dusíkom a vodotesná konštrukcia chráni puškohľad pred vniknutím vody a pred zamlžením zvnútra pri náhlej zmene teplotných podmienok.

Jemný červený zámerný bod v strede osnovy pomôže presne zamerať cieľ aj v tých najobtiažnejších svetelných podmienkach.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty