Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad Burris FourX 1,5-6x40590,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Burris Four X 1,5-6x40 je všestranný, ľahký denný špecialista radu Four X americkej firmy Burris. Jedná sa o elegantný, ľahký model, ktorý disponuje predovšetkým širokým zorným poľom, príjemným zväčšením a výborným obrazom.

Rad puškohľadov Burris Four X sa predovšetkým sústredí na poskytnutie najlepšieho pomeru cena / výkon. Burris vo všetkých ďalekohľadoch zo série Four X používa len výborné optické sklo, aby tak maximalizoval jas, čistotu obrazu a samotnú výdrž puškohľadu. Vo svojej cenovej kategórii FourX ponúka neprekonateľne kvalitné šošovky, ktoré sú väčšie ako u porovnateľných puškohľadov konkurencie, teda ponúka vyššiu priepustnosť svetla. Tento puškohľad je vybavený antireflexným Index-Match hilum ™ poťahom skiel, ktorý zmenšuje počet odrazených svetelných lúčov, a tým zároveň zlepšuje výkonnosť optiky pri nízkej svetelnosti.

Celý tubus puškohľadu Burris Four X 1,5-6x40 je vyrobený z celistvého bloku hliníka s elegantnými oceľovými točítkami; optická sústava vnútri je zakonzervovaná v dusíku, teda sa vám puškohľad nezahmli a neprenikne do neho voda. Všetky puškohľady bez problému absorbujú cez 1000 G sily, a sú teda odolné proti nárazu. Osnovu, ktorú používa celý rad Burris Four X, je Burris 4 illuminated - kríž s červeným bodom, viď. obrázky k produktu.

 

Variabilné zväčšenie      1.5 - 6 x

Priemer objektívu          42 mm

Poloha zámernej osnovy             2. rovina

Priemer stredu tubusu 30 mm

Rektifikačné krok na 100 m         1.4 cm

Zorné pole na 100 m      20 - 6.6 m

Priemer výstupnej pupily            15 - 7 mm

Hmotnosť           552 g

Dĺžka     305 mm

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj