Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad Burris FourX 1-4x24520,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Presný, jasný a odolný. Široké zorné pole, ideálne pri zhoršených svetelných podmienkach. Nová generácie: pokrokový optický dizajn a osvetlená osnova bodu, ktorá sa prispôsobí všetkým svetelným podmienkam.

Burris Four X 1-4×24 je naháňkový špecialista radu Four X americkej firmy Burris. Jedná sa o veľmi kompaktný, ľahký model, ktorý disponuje predovšetkým širokým zorným poľom a nízkym zväčšením – ideálna kombinácia pre pohyb v lese, rýchle zaostrenie a streľbu.

Rad puškohľadov Burris Four X sa predovšetkým sústredí na poskytnutie najlepšieho pomeru cena / výkon. Burris vo všetkých ďalekohľadoch zo série Four X používa len výborné optické sklo, aby tak maximalizoval jas, čistotu obrazu a samotnú výdrž puškohľadu. Vo svojej cenovej kategórii FourX ponúka neprekonateľne kvalitné šošovky, ktoré sú väčšie ako u porovnateľných puškohľadov konkurencie, teda ponúka vyššiu priepustnosť svetla. Tento puškohľad je vybavený antireflexným Index-Match hilum ™ poťahom skiel, ktorý zmenšuje počet odrazených svetelných lúčov, a tým zároveň zlepšuje výkonnosť optiky pri nízkej svetelnosti.

Celý tubus puškohľadu Burris Four X 1-4×24 je vyrobený z celistvého bloku hliníka s elegantnými oceľovými točítkami; optická sústava vnútri je zakonzervovaný v dusíka, teda sa vám puškohľad nezahmlia a neprenikne do neho voda. Všetky puškohľady bez problému absorbujú cez 1000 G sily, a sú teda odolné proti nárazu. Osnovou, ktorú používa celý rad Burris Four X, je Burris 4 illuminated – kríž s červeným bodom, viď. obrázky k produktu.

Variabilné zväčšenie 1 – 4 x
Priemer objektívu 24 mm
Poloha zámernej osnovy 2. rovina
Priemer stredu tubusu 30 mm
Priemer výstupnej pupily 15 – 6 mm
Rektifikačné krok na 100 m 1.4 cm
Zorné pole na 100 m 32 – 8 m
Hmotnosť 435 g
Dĺžka 287 mm

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj