Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad Burris Ballistic III Laserscope 4-16x501 499,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Burris Ballistic III LaserScope 3-16x50 je vlajková loď veľmi populárneho radu Burris Ballistic. Disponuje najmä veľkým zväčšením a širokým objektívom, s ktorým budete vidieť lepšie za šera aj v noci. Puškohľad prichádza už s integrovanou montážou kompatibilný s akoukoľvek Weaver alebo Picatinny lištou.

Rad puškohľadov Ballistic od americkej firmy Burris je vystavaná na koncepte diaľkomeru a počítača do integrovaného kvalitnej optiky. Po zamerení  na cieľ a stlačenim tlačidla tento počítač spracuje balistickú krivku daného streliva, vzdialenosť cieľa, uhol streľby a následne lovci graficky - posunutím červeného bodu - naznačí, kam by mal strelec zacieliť. Skvelé na tomto puškohľadu je najmä to, že už so sebou nemusíte nosiť diaľkomer a nie ste nútení odhadovať snos použitého streliva - mikropočítač všetko rieši za vás.

Nesmieme však zabudnúť, že Burris Ballistic III LaserScope 3-16x50 samozrejme spĺňa aj všetky požiadavky vysoko výkonného optického prístroja. Tento puškohľad je vybavený kvalitnými sklami a Index-Match hilum ™ poťahom skiel, aby tak dosiahol maximálnu priepustnosť  svetla, verného obrazu i farieb. Celá optická sústava je zakonzervovaná dusíkom v monobloku hliníkového tubusu, a preto sa vám optika nezahmli a neprenikne do nej voda. Všetky puškohľady bez problému absorbujú cez 1000 G sily, a sú teda odolné proti nárazu.

 

Variabilné zväčšenie      4 - 16 x

Účinný priemer objektívu           50 mm

Poloha zámernej osnovy             2. rovina

Priemer výstupnej pupily            12.5 - 3.1 mm

Rektifikačné krok na 100 m         0.36 cm

Zorné pole na 100 m      7.9 - 2.1 m

Vyrovnanie paralaxy      45.7 m

Hmotnosť           862 g

Dĺžka     394 mm

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj