Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad Burris Ballistic III Laserscope 3-12x441 390,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Burris Ballistic III LaserScope 3-12x44 je odľahčený a kompaktný variant veľmi populárneho puškohľadu Burris Ballistic III LaserScope. Tento puškohľad prichádza už s integrovanou montážou kompatibilný s akoukoľvek Weaver alebo Picatinny lištou.

Rad puškohľadov Ballistic od americkej firmy Burris je vystavaný na koncepte diaľkomeru a počítača do integrovanej kvalitnej optiky. Po zamierení na cieľ a stlačení tlačidla tento počítač spracuje balistickú krivku daného streliva, vzdialenosť cieľa, uhol streľby a následne lovci graficky - posunutím červeného bodu - naznačí, kam by mal strelec zacieliť. Skvelé na tomto puškohľadu je najmä to, že už so sebou nemusíte nosiť diaľkomer a mikropočítač všetko rieši za vás.

Nesmieme však zabudnúť, že Burris Ballistic III LaserScope 3-12x44 samozrejme spĺňa aj všetky požiadavky vysoko výkonného optického prístroja. Tento puškohľad je vybavený kvalitnými sklami a Index-Match hilum ™ poťahom skiel, aby tak dosiahol maximálnu priepustnosť svetla, verného obrazu i farieb. Celá optická sústava je zakonzervovaný dusíkom v monobloku hliníkového tubusu  a preto sa vám optika nezahmli a neprenikne do nej voda. Všetky puškohľady bez problému absorbujú cez 1000 G sily, a sú teda odolné proti nárazu.

 

Variabilné zväčšenie      3 - 12 x

Účinný priemer objektívu           44 mm

Zorné pole na 100 m      10.1 - 2.7 m

Vyrovnanie paralaxy      45.72 m

Rektifikačné krok na 100 m         0.36 cm

Priemer výstupnej pupily            16 - 4.2 mm

Poloha zámernej osnovy             2. rovina

Hmotnosť           816 g

Dĺžka     343 mm

 

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj