Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Pulsar Accolade LRF XP50 termovízia

Pulsar Accolade LRF XP50 termovízia5 490,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Termovízia Accolade LRF je pozorovací prístroj, vychádzajúci z radu Accolade, ktorého funkčná výbava bola rozšírená o zabudovaný laserový diaľkomer. Pozorovateľ môže nielen vidieť objekty, ale aj presne určiť jej vzdialenosť a to až do 1000 ms presnosťou +/- 1 m. V porovnaní s monokulárneho prevedením, kedy užívateľ pozoruje jedným okom, pozorovanie binokulárom Accolade je oveľa príjemnejšie a nedochádza k únave očí aj pri dlhšom pozorovaní. Navyše, vnímanie obrazu pri pozorovaní oboma očí pre človeka je prirodzené a preto rozpoznávanie detailov objektu pozorovanie je presnejší.


Prístroji Accolade LRF XP má rozlíšenie snímacieho mikrobolometer (senzora) 640x480px vďaka čomu obraz má jemnejšiu prekreslenie detailov a s variabilným zväčšením 2.5x až 20x užívateľ dokážete detekovať objekty na vzdialenosti až 1800 m.
 
laserový diaľkomer
Model Accolade LRF je vybavený zabudovaným laserovým diaľkomerom, ktorý umožňuje presné meranie vzdialenosti do objektu pozorovania.
 
vysoké rozlíšenie
Accolade XP s rozlíšením 640 x 480 px sa môže skutočne pochváliť špičkovým prekreslením obrazu do najmenších detailov. Aj tie najmenšie detaily v zornom poli sú zobrazené výnimočne ostro a čisto. Detailne je teda možné zachytiť konáre stromov, listy alebo končatiny zvierat.
 
Dlhá detekčná vzdialenosť
Detekcia objektov na dlhé vzdialenosti je dôležitým prvkom pre užívateľov vo vonkajšom prostredí. Kvalita optiky spolu s najnovším termovíznom snímačom a programovým vybavením prístroja predstavujú jedinečnú kombináciu pre dosiahnutie najdlhšej vzdialenosti detekcie. V závislosti na modeli Accolade vzdialenosť detekcie tepelných objektov, napríklad ľudské postavy, sa pohybuje až do 1800 metrov.
 
Nastaviteľná medziočná vzdialenosť
Každý človek má individuálny vzdialenosť medzi očami. Roztiahnutím alebo priblížením okulárov užívateľa si sám nastaví medziočná vzdialenosť zodpovedajúcu jeho individuálnej potrebe.
 
variabilné zväčšenie
Accolade umožňuje detailné pozorovanie. Accolade ponúka dve možnosti zmeny zväčšenia: plynulé a krokovú. Rýchla zmena zväčšenia bude uvítaná v časovej indispozícii a v prípade potreby priblíženia detailu objektu. Plynulé zväčšenie je ocenené pri dlhších pozorovaniach v prípade možnosti presnejšieho nastavenia požadovaného zväčšenia.
 
Vysoká rýchlosť snímkov
Vďaka obnovovaciu snímkovej frekvencii 50Hz Vám neuniknú žiadne podrobnosti pri pozorovaní prístrojom dynamických objektov v rýchlom pohybe.
 
Režim "Obraz v obraze"
Tento režim umožňuje pozorovanie s prehľadom. Funkcia "obraz v obraze" zobrazuje ďalšie okno v hornej časti displeja.
S zväčším zväčšením umožňuje detailne prezrieť objekt pri zachovaní širšieho zorného poľa.
 
vstavaný videorekordér
Vstavaný videorekordér binokulára Accolade umožňuje vyhotovenie fotografií a videa. Záznam sa ukladá do vnútornej pamäte prístroja a môže byť ľahko prenesený do PC / notebooku cez káblové USB pripojenie alebo Wi_Fi.
 
Sledovanie a živý prenos obrazu cez internet
Vrcholnú funkciu Accolade je možnosť jeho bezdrôtového spojenia cez Wi-Fi s mobilným zariadením (smartphonom alebo tabletom) na báz Android a iOS s využitím bezplatnej mobilnej aplikácie Stream Vision. Aplikácia Stream Vision Vám umožní prijímať zábery v reálneho čase, vzdialene ovládať funkcie prístroja ako aj on-line vysielať snímaný prístrojom obraz na YouTube a zdieľať s priatelia.
 
B-Pack akumulátor
Novým štandardom napájanie výrobkov Pulsar je akumulátor B-Pack, umožňujúcim rýchle dobíjanie a poskytujúcim prístrojmi dostatok energie pre spoľahlivú prevádzku za každého počasia. Štandardné akumulátor IPS5 s kapacitou 5,5Ah zabezpečí prevádzku prístroja na maximálny výkon po dobu 8 hodín. Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť veľkokapacitný akumulátor IPS10 dvojnásobne zvyšujúce prevádzkový čas prístroja alebo adaptér pre jeho napájanie pomôcť klasických AA alebo CR123 batérií.
 
grafický diaľkomer
Vďaka tejto funkcii je možné presne zamerať vzdialenosť.
Grafický diaľkomer umožňuje rýchle meranie vzdialenosti na cieľ, u ktorého je možné vopred odhadnúť jeho výšku. Preddefinované sú nasledovné vzdialenosti. Jelen - 1,7 m, kanec - 0,7 m, zajac - 0,3m.
 
vodotesný
Accolade možné používať bez obmedzenia. Ochranný stupeň vodeodolnosti IPX7 zaisťuje spoľahlivú prevádzku prístroja vo vlhkom prostredí, pri intenzívnom daždi a snežení, alebo dokonca aj pri ponorení do vody na hĺbku do 1 m po dobu 30 min (IEC 605529).
 
Mrazuvzdorný Amoled displej
Zariadenie je navrhnuté tak, aby pracovalo v extrémnom počasí a širokom rozsahu teplôt -25 ° C ... + 50 ° С. Bez ohľadu na to, ako je studené alebo mrazivé prostredia, prístroj zobrazuje s vysokým kontrastom a živými farbami bez spomalenia a straty snímkovej frekvencie. Veľmi kontrastný farebný displej AMOLED využíva špičkovú technológiu pre zaistenie stabilného a vysoko kvalitného obrazu v prakticky akýchkoľvek podmienkach.
 
Bezdrôtový diaľkový ovládač
Ergonomický tvarovaný bezdrôtový diaľkový ovládač s multifunkčným ovládacím prvkom (voliteľné príslušenstvo) - enkodérom je veľmi praktickým doplnkom, umožňujúcim užívateľovi komfortne nastavovať a ovládať všetky funkcie prístroja na dosah ruky.


Napísať recenziu

               
* Povinný údaj