Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Obojok proti štekaniu BarkLimiter 2VT99,90€

Popis produktu

Intuitívny elektronický obojok proti štekaniu vám pomôže udržať pod kontrolou časté nechcené štekanie vášho psa bez príčiny.
BarkLimiter 2VT je nenápadné zariadenie, ktoré ľahko pripevníte na obojok (remienok so šírkou až do 2,5 cm a hrúbkou až do 3 mm). Zariadenie na základe vibárcií hrdla dokážu rozoznať štekanie od iných vonkajších zvukov, takže nedochádza k nesprávnym korekciám. Môžete si vybrať, či na korekciu svojho psa použijete tón alebo vibráciu.
Prostredníctvom svojho smartfónu a bezplatnej mobilnej aplikácie Garmin Canine môžete meniť nastavenia a zobraziť údaje o štekaní priamo vo svojom smartfóne.
Obojok identifikuje štekanie prostredníctvom vibrácií na krku psa, čím sa eliminuje nesprávna korekcia, ku ktorej často dochádza pri väčšom počte psov.
Odnaučte svojho psa štekať bez zjavnej príčiny len preto, aby na seba priťahoval pozornosť okolia. Stačí vybaliť z krabice a bez akéhokoľvek nastavovania pripnúť na psa a výcvik sa môže začať.
Zistite účinnosť manuálne nastavenej intenzity impulzov - Bark Odometer™ zaznamenáva počet štekov počas vašej neprítomnosti.
Režim vibrácie - Máte možnosť nastaviť si ako alternatívu korekcie štekania vibračný režim.
LED indikátor ukáže počet štekov, ktorý zaznamená BarkOdometer™.
Zvukový podnet je tiež jednou z foriem, ako upozorniť psa na nevhodné správanie. Podobne ako vibračný režim, aj tón vyruší psa, a tak odpúta jeho pozornosť od nevhodnej činnosti.
Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 30 dní v závislosti od použitia.
Obsah Balenia:
-  BarkLimiter 2VT,

-  čierny remienok (šírka 1,9 cm),

-  nabíjací/dátový kábel,

Manuál

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty