Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Nočné videnie dedal 490/100 ONYX gen 3

Nočné videnie dedal 490/100 ONYX gen 36 375,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Dedal-490 je zostavený v pevnom kryte z keramického kovu a spoľahlivo pracuje na veľkých kalibroch (.375H & H, .50BMG) a súčasne umožňuje poskytnúť malú váhu . Objektív Dedalu-490 sa realizuje na vysoko kontrastných technológiách vďaka čomu je viditeľnosť o 20% lepšia cieľa v porovnaní s nočnou optikou inštalovanou v sérii Dedal-480. Konštrukcia puškohľadu má manuálne ovládanie jasu meniča, čo umožňuje vždy dosiahnuť optimálnu kombináciu podmienok nočného pozorovania, kontrastu cieľa / kontrast s meniacimi sa možnosťami pozorovacieho oka. Táto funkcia je mimoriadne užitočná aj pre dlhé dohľady a prevýšenie úrovne všeobecného osvetlenia. Zbavuje únavu očí a umožňuje pohodlný dlhý dohľad. V tomto modeli je výkonný diódový IR-iluminátor. Tieto прístroje sú zostavené s meničmi Gen III a zachovávajú všetky výhody známej série Dedal-480.

Vlastnosti:

Špeciálna nočná optika s vysokým kontrastom
4x, zväčšenie
Gen  III,
Odolný proti nárazom aj pri ťažkých odrazoch (.375 H & H, .50 cal.)
Automatické ovládanie jasu
Manuálne ovládanie meniča

Precízna osnova MIL-DOT s nastaviteľným jasom
Presné nastavenie vetra / výšky (10mm / 100m alebo 1/4 MOA)
Výkonný infračervený iluminátor (75 mW)
Vodotesný
Ľahká váha


Upozornenie: Použitie prístrojov pre nočné videnie a termovíziu na lov je podľa zákona 190/2003Z.z.§ 4.odst. 4b. na území SR  zakázaný.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj