Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Nočné videnie dedal 490/100 dep 0 zelený fosfor4 650,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Nočné videnie Dedal D-490 Gen 2+ je jedným z najnovších modelov prestížneho ruského výrobcu Dedal. Tento model sa radí svojím dizajnom i výkonmi k prémiovej rade Dedalov D-400.

Tento prístroj nočného videnia je častou voľbou profesionálov, či už príslušníkov štátnych ozbrojených zborov alebo operátorov. Možné využitie pre nočné pozorovanie prírody, fotografovanie, filmovanie, záchranárske či pátracie operácie.

Prístroj je dodávaný s vysoko kvalitným holandským meničom Photonis v prevedení DEP 0 – xx1441 so 4-násobným zväčšením. Ako jediný prístroj je dodávaný s manuálnou reguláciou zosilenia jasu potenciometrom na strane prístroja, pri pozorovaní s vyššou úrovňou osvetlenia je tak možné znížiť zosilenie, oko je potom menej unavené, obraz je jasný s minimálnou zrnitosťou a predlžuje sa aj životnosť zosilovača.

Upozornenie: Použitie prístrojov pre nočné videnie a termovíziu na lov je podľa zákona č. 190/2003 Z. z. o strelných zbraniach a strelive na území SR zakázaný.

Skladom na predajni !!

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj