Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Nočné videnie Dedal 480/165 Dep 0 ONYX5 500,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Nočné videnie Dedal D-480 od známeho ruského výrobcu Dedal. Tento model sa so svojím výkonom radí k prémiovej rade Dedal D-400. Zariadenie nočného videnia je vybavené ruským elektrooptickým meničom generácie s vysokým rozlíšením a pomer signál/šum, citlivosť ponúkajú kvalitné hodnoty.


Nový dizajn využíva najnovšie technológie a materiály nízkej hmotnosti, ktoré odolávajú spätnému rázu aj tých najsilnejších kalibrov. Optika tohto prístroja nočného videnia sa vyznačuje vynikajúcou svetelnosťou, mnohovrstvovým poťahom, ktorý redukuje nežiadúce reflexy a zabezpečuje vysokú priepustnosť svetla.Mil-Dot zámerný kríž je v prevedení „Red on Green" umožňuje diaľkomernú funkciu s možnosťou nastavenia intenzity jasu zámerného kríža.Technické údaje:- menič od spoločnosti DEP Photonis vyrábajúcej jedny z najlepších meničov na svete- vysoké hodnoty rozlíšenia- EOM je vybavený funkciami, ktoré ho chránia pred ožiareným z bodových svetelných zdrojov (Automatic Brightness Control a Bright Light Protection)- S/N ratio, vynikajúca kvalita obrazu- životnosť meniča dosahuje 4000+ hodín


Upozornenie: Použitie prístrojov pre nočné videnie a termovíziu na lov je podľa zákona 190/2003Z.z.§ 4.odst. 4b. na území SR  zakázaný.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty