Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Lovecké svietidlo na zbraň so zoomom PA5 SET

Lovecké svietidlo na zbraň so zoomom PA5 SET79,00€ 175,00€

Popis produktu

PA5 set je ideálnou voľbou pre tých, ktorí uvažujú o využití svietidla nielen pre bežné používanie, ale zároveň pre spoločné použitie so zbraňou. Súčasťou setu je montáž na zbraň, diaľková spúšť, nabíjacia Li-ion batéria NT18650, nabíjací USB kábel a sada troch farebných filtrov.

Zoomovacie svietidlo PA5 s otočnou hlavou umožňuje veľmi praktický a obľúbený systém zaostrovania pre prechod zo širokého lúča na bodový. Úctyhodný svetelný výkon 660 lumenov s dosvitom 220 metrov robia spoločne s možnosťou rozlične širokého svetelného kužeľa z tohto svetla univerzálneho pomocníka.

Funkciu zoom oceníte predovšetkým v situácii, kedy je potrebné v priestore dosiahnuť čo najširšieho svetla (napr. V stane alebo v miestnosti), alebo naopak v prípade potreby dosvítit čo najďalej a využiť tak bodového svetelného lúča (napr. V dlhých chodbách či na rovných poľných a lesných úsekoch).

K zavedenemým vlastnostiam taktické svietidlá NexTorch tiež patrí inovatívny DUO switch spínač. Ten umožňuje ako tiché zopnutie pri pridržaní tlačidla, tak pri prekliknutí zopnutia svietidla a následné prepínanie medzi režimami. Svietidlo PA5 ponúka 4 svetelné režimy. Režimy pre nastavenie výkonu svietidla sa hodí predovšetkým pre úsporu batérií. Vďaka tomu bežne dostačujúci výkon 30 lumenov vydrží dlhých 32 hodín. Naopak v prípade, keď potrebujete dokonalý prehľad o situácii vrátane veľa vzdialených predmetov, využijete maximálny režim. Taktický režim stroboskopu slúži ako skvelý pomocník pri sebaobrane, kedy útočníka prakticky oslepí až na niekoľko minút.

Svietidlo NexTorch PA5 je napájané nabíjacou Li-Ion batériou NT18650, ktorá je súčasťou balenia. Môže byť tiež napájaná dvoma klasickými NT123A batériami. Rovnako ako ostatné svietidla je model PA5 vyrobený z leteckého hliníka 6061-T6 odolného proti poškriabaniu a je tiež vodeodolný podľa IPX-4 štandardu.

Optický systém svietidiel Nextroch je charakteristikou preparcovanosťou, výkonom i odolnosťou. Použité LED od najvýznamnejších svetových výrobcov patria k tomu najlepšiemu na trhu s garanciou výdrže viac ako 50 000 hodín. Ultra číre šošovky ponúkajú špičkovú svetelnú priepustnosť a pri tom vysokú odolnosť proti prasknutiu či poškrabaniu. K celkovému dokonalému výkonu potom prispieva technológie cylindrov, v ktorých sú žiarovky uložené a to predovšetkým vďaka optimálnemu tvaru i lesku povrchu. To zaručuje maximálny prenos svetla i jeho zaostrenie podľa účelu použitia každej svietidla.

Všetky svetlá NexTorch sú certifikované podľa celosvetovo uznávaného amerického ANSI / NEMA FL1 štandardu, ktorý zaručuje, že udávané hodnoty sú merané jednotnou metodikou a tieto hodnoty sú garantované. Viete tak, ako boli hodnoty merané a že udávané parametre sú pravdivé.

K PA5 setu dodávame praktický lovecký nôž (dĺžka čepele: 95 mm, celková dĺžka: 225 mm) s parákom a rukoväťou z mäkčenej gumy. Súčasťou noža je plastové opaskové puzdro.


OBSAH BALENIA:

zoomovacie svietidlo PA5

1x nabíjacia Li-Ion batéria NT18650

1x diaľková spúšť TS5-L

1x montáž na zbraň RM85

sada 3 farebných filtrov FT32

USB kábel

pútko na zavesenie svietidla

náhradné tesniace O-krúžky

slovenský návod


PARAMETRE:

žiarovka: CREE XP-L V5 LED (5 rokov záruka na LED)

dosvit: 220 metrov

režimy: max./ min./ stroboskop / S.O.S./ momentálnej

svietivosť: 660 lumenov / 30 lumenov / 9Hz / - / 660 lúmenov

výdrž: 3hod 55 min / 32hod / - / - / 3hod 55 min

zapínanie: DUO switch spínač

batérie: 1x nabíjací NT18650 / 2x NT123A

vodeodolnosť: proti postrekovej vode (IPX-4)

nárazuvzdornosť: do 1 metra

materiál: odolná hliníková zliatina 6061-T6, používaná v leteckom priemysle

šošovka: polykarbonátová šošovka so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu

povrchová úprava: tvrdená anodizovaná vrstva vyššieho stupňa

váha: 147 g (bez batérie)

rozmery: dĺžka 146 x telo 26 x hlava 34 (mm)

ochrana svítlny pri nesprávnom vložení batérií opačnými pólmi

NexTorch - Doživotná záruka

 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

maximálny výkon 660 lumenov

DUO switch spínač s funkciou "zapnutie a poklepnutí"

otočná hlava s funkciou zoom

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty