Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
%
Akcia

Kolimátor NOBLEX Sight C260,00€ 285,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Kolimátor určený pre použitie na dlhých guľových a brokových zbraniach a taktiež na krátkych ručných zbraniach.

NOBLEX® sight C týmto kolimátorom zanecháva odkaz, že svet nie je čiernobiely a poľovníctvo nie je uniformné, ale má mnoho podôb. A vaše vybavenie to musí reflektovať pre všetkých a všade!!!

Kolimátor NOBLEX Sight C s červeným bodom v novom farebnom prevedení ( Grafite Black - Flat Dark Earth - Savage Stainless - Safety Orange - Camouflage), je výrobok kompaktnej konštrukcie s malou hmotnosťou, špičkovou kvalitou s jemnou a presnou mechanikou.
Noblex prišiel s revolučnou povrchovou technológiu CerakoteTM založenou na báze keramiky (veľmi tenká a ľahká vrstva, 0,001" ), ktorá prináša excelentnú antikoróznou ochranou, je vodoodpudivá a tepelne odolná. Kolimátor Noblex Sight C tak stále vyzerá ako nový a je odolný voči odreninám spôsobeným používaním. CerakoteTM uvádza o 60% vyššiu odolnosť ako v prípade teflónových povrchových ochrán.

Vysoko odolné telo kolimátora je vyrobené z hliníkového monobloku za použitia špeciálneho hliníka. Kolimátor NOBLEX Sight C využíva dvoj šošovkový vysoko výkonný optický systém s vnútorným povrchom, ktorý chráni proti odlesku svetla a možnému oslnenia. Vďaka výbornej korekčnej šošovke vám sprostredkuje ostrý obraz v celom rozsahu zorného poľa.

Po zložení krytky sa automaticky rozsvieti červený bod, ktorého intenzita sa prispôsobí v závislosti od vonkajšieho svetla (za denného svetla je intenzita vyššia, za šera sa automaticky stlmí).

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj