Notice: Undefined index: parent_id in /data/a/f/af13a281-2655-4237-a76b-33637586fb37/ulov.sk/web/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_controller_product_product.php on line 157 Ďalekohľad BF 8x25 | Ďalekohľady | Optika | ULOV s.r.o.
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Ďalekohľad BF 8x25

Ďalekohľad BF 8x25125,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Segment ďalekohľadov značky MINOX sa rozšíril o dva kompaktné ďalekohľady zo série BF - s 8, alebo 10 násobným zväčšením. MINOX BF 8x25 je vreckový ďalekohľad s všestranným využitím. Je skvelým, a hlavne šikovným spoločníkom tam, kde je dôležité neniesť ťažkú batožinu, napr. pri cestovaní, športovaní, poľovačkách, či pri pozorovaní zvierat a rastlín. Okrem toho má aj výborný pomer kvalita – cena. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú malý, kvalitný a cenovo dostupný darček. Kompaktné ďalekohľady MINOX sú z hľadiska technického vybavenia triedou sami o sebe.
Nový, moderný dizajn optického systému zaručuje, že pri pozorovaní ďalekohľadom BF 8x25 sa Vám dostane čistý obraz s vysokým kontrastom a najlepším detailom. Všetky sklenené a vzduchové povrchy sú mnohovrstvené, čím poskytujú maximálny prenos svetla a jasný pohľad bez odlesku. Extrémne pevné hliníkové telo zaručuje spoľahlivé fungovanie optiky a presnej mechaniky. Inovatívna tesniaca technológia chráni pred vniknutím prachu a vody do tlaku 0,3 baru a hĺbky 3 metre, takže ďalekohľad BF 8x25 je ideálnym aj do veterného a nepriaznivého počasia. Dusíková výplň zaručuje stálu ochranu proti korózii a zabraňuje zahmlievaniu sklených povrchov aj pri častých a náhlych teplotných zmenách. Dlhý očný reliéf rady BF je prispôsobený nositeľom okuliarov, ktorí si môžu vychutnať plný výhľad bez vignetácie. Otočné pogumované očné výstupky možno nastaviť podľa vzdialenosti medzi očami, čo je ďalšou vynikajúcou vlastnosťou. Stredný spoj umožňuje rýchle nastavenie vzdialenosti medzi objektívmi. Vďaka pogumovanému povrchu hliníkového tela, ktorý zabraňuje kĺzaniu, ďalekohľady bezpečne a pevne uchopíte. Ďalekohľad MINOX BF 8×25 je dodávaný s nylónovým popruhom a púzdrom.
Technické parametre:  Zväčšenie: 8× Priemer predných šošoviek: 25 mm Dioptrická korekcia: ±4 dpt Výstupná pupila: 3.1 mm Zorné pole: 119 m na 1000 m / 7,4° Očný reliéf: 15.5 mm Najnižší rozsah: 1.5 m Šero faktor: 14.1 Prevádzková teplota: -10oC až 50oC Vodeodolnosť: do 3 m Rozmery (výška x šírka x hĺbka): 109×98×39 mm Hmotnosť: 259 g Dizajn: VOLKSWAGEN DESIGN  

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj