Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Leica Geovid 10x42 HD-R (Typ 403)

Leica Geovid 10x42 HD-R (Typ 403)2 590,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Leica GEOVID 10x42 HD-R (Typ 403)

Typ 403 je dodávaný s presným rozsahom merania a maximálnym optickým výkonom. V záujem zaistenia ľahkého použitia produktu je zjednodušená ponuka funkcií Geovidu HD-B (mimo balistického kalkulátora)

Kompaktné, ľahké telo a vynikajúci ergonomický tvar mostíka zaisťuje obdivuhodné a infuitívnu ľahkosť používania. Perfektný spoločník na akýkoľvek lov.

Otvorený ergonomický mostík umožňuje prirodzenejšie, intuitívne a bezpečné použitie - veľká výhoda pri pozorovaní v ťažkých podmienkach. Aktiváciu ekvivalentného horizontálneho rozsahu (EHR) dosiahnete rýchlo a ľahko jednoduchým stlačením tlačidla - nie je nutné žiadne preprogramovanie. Funkcia je veľmi presná. Berie do úvah uhol, teplotu a tlak vzduchu, čo vám dáva maximálnu bezpečnosť, ktorú potrebujete pre perfektný záber. Veľkorysé zorné pole umožňuje skenovať širokú rozlohu terénu. Moderný optický koncept s fluoridnými objektívmi ponúka vysoký kontrastný a ostrý obraz.


PREDNOSTI: 
- otvorený ergonomický mostík pre prirodzené a intuitívne používanie
- integrovaný laserový diaľkomer s dosahom až do 2011 m
- kompenzuje senzorové meranie teploty a tlaku vzduchu
- zobrazenie lineárnu vzdialenosť a EHR jednoduchým stlačením tlačidla
- jednoduchá obsluha, bez ďalšiho nutného prednastavenia alebo programovania
- Perger Porro hranolový systém pre extrémne jasné a vysoko kontrastné zobrazenie s vynikajúcou hĺbkou a plasticitou
- voda a nečistoty odpudzujúci AquaDura náter objektívu
- zaručená spoľahlivosť od + 55 ° C do -25 ° C - vodotesný do 5m

LEICA GEOVID 10x42 HD-R
- 10 násobné zväčšenie
- 114m široké zorné pole
- brilantný obraz
TECHNICKÉ PARAMETRE

Obsah balenia: neoprénový popruh, krytky na predné šošovky, krytky okulárov, batéria, púzdro Zväčšenie: 10x Priemer šošoviek: 42 mm Výstupná pupila: 4,2 mm Šerofaktor: 20.5 Zorné pole: 114 m Najnižší rozsah: 5 m Dioptrická kompenzácia: ± 4 dpt Meranie vzdialenosti Dosah: 10 m - 1 825 m Presnosť merania: ± 1 m do 500m, ± 2 m do 1000 m , ± 0,5% nad 1000 m Displej: LED displej so 4 znakmi Očnice s twist-and-pull akciou: áno, odnímateľné, vhodné pre nositeľov okuliarov, 4 kliky Konštrukcia hranolov: Perger Porro-System Povrch šošoviek: High Durable Coating (HDCTM) a hydrofóbny povrch Aqua-Dura na vonkajších šošovkách Vodotesnosť: do hĺbky 5 m Telo: hliníkové, plnené dusíkom Rozmery (D x V x H): 125 x 174 x 70 mm Hmotnosť s batériou: 980 g Laser: oku neškodný, neviditeľný lúč trieda EN/FDA: 1

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj