Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Leica Trinovid 8x40 (kožený povrch)

Leica Trinovid 8x40 (kožený povrch)1 090,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Návrat klasiky

Binokulár 8x42 HD je následníkom dobre známeho a osvedčeného modelu LEICA TRINOVID. Model LEICA TRINOVID HD je pevným a ľahkým spoločníkom pri pozorovaní a je určený aj novým cieľovým skupinám, ako sú horolezci, nadšenci outdooru a dovolenkári. Bol vyrobený s jedným jasným cieľom: poskytnúť najlepší pomer kvality a ceny so 100 % DNA značky Leica.
Overená optika LEICA HD poskytuje vynikajúcu vyváženosť medzi najlepšou priepustnosťou svetla, jasnými a ostrými prirodzene zobrazenými farbami, vynikajúci kontrast, ostrosť a hĺbku zobrazenia.
Čistý a nadčasový dizajn Najmodernejší a jednoduchý koncept, krátke telo pre výbornú vyváženosť. Jednoduchá manipulácia a rýchla príprava na použitie. Pevná, ľahká gumená výstuž Gumená výstuž umožňuje nielen dobré uchopenie, ale aj dlhodobé používanie v náročných podmienkach. Mimoriadne ľahké telo a výstuž zaručujú nízku hmotnosť a robia z tohto binokulára spoľahlivého a diskrétneho spoločníka. NOVÝ mechanizmus zaostrovania Spoľahlivý, dlhotrvajúci výkon bez ďalších nákladov, komplexný krúžok dioptrickej kompenzácie. NOVÁ dioptrická kompenzácia Funkčné ovládanie okulára s overeným tvarom na pravej strane binokulára NOVÝ materiál výstuže a povrchovej úpravy Telo bez obsahu plastov, pevné, odolné voči nárazom a praktické, s nižšou hmotnosťou.   Vyrobené v Portugalsku - produkt vyrobenýkompletne firmou Leica Séria TRINOVID nesie DNA športovej optiky značky Leica, ktorú potvrdzujú takmer 50-ročné skúsenosti s výrobou a montážou.
Stvorený do náročných situácií Pevná gumená výstuž poskytuje výborné uchopenie a  dobrú odolnosť aj pri náročnom používaní. Optika odpudzuje nečistoty a zabezpečuje usádzaniu hmly, dažďových kvapiek a prachu a zaručuje jasné pozorovanie aj v najná-ročnejších podmienkach.
Vynikajúce uchopenie a kompaktnosť Overený nadčasový dizajn, najmodernejší jednoduchý koncept, protišmyková úprava  na výstuži zabezpečuje vynikajúce uchopenie. Blízko umiestnené záchytné body poskytuje možnosť uvoľnenia prstov. Mimoriadne kompaktné a ľahké telo vám umožní nenáročné pozorovanie.
Ideálna minimálna vzdialenosť zaostrenia pre každé použitie Bez ohľadu na to, či sa chystáte na pozorovanie vysokej zveri v hustom lese, hmyzu pri rybníku alebo pozorovanie vtáctva na rozsiahlych územiach, pohodlná minimálna vzdialenosť zaostrenia a veľké zorné pole vám pomôžu sledovať zvieratá v blízkosti a na otvorenom priestranstve.
Overená optika Leica HD Vynikajúci kontrast, ostrosť, rozlíšenie a hĺbka zobrazenia modelu TRINOVID HD poskytujú úžasné príležitosti na pozorovanie aj v nepriaznivých svetelných podmienkach pri úsvite alebo súmraku.
Inovatívny všestranný popruh Tento popruh je možné použiť nie len na prenos binokulára na krku alebo hrudníku ale aj ako ochranné puzdro. Stane sa tak vašim inovatívnym, jedinečným, nenápadným a stálym spoločníkom.
Výhody
  • kompaktný, ľahký, pevný
  • veľké zorné pole
  • dobré minimálne zaostrenie
  • ideálny optický výkon

TECHNICKÉ PARAMETRE Zväčšenie: 8x Priemer predných šošoviek: 42 mm Výstupná šošovka: 5.25 mm Očný reliéf: 17 mm Stmievací faktor: 18.3 Priepustnosť svetla: 90% Zorné pole na 1 000 m: 124m Zaostrovací rozsah: 1.8 m Dioptrická kompenzácia: +/- 4 dpt. Nastaviteľná vzdialenosť pupily: 58 - 76 mm Vhodné pre nositeľov okuliarov: áno Zaostrovanie: vnútorné zaostrovacie pomocou zaostrovacieho kolieska Vodeodolnosť: 4 m Telo: magnéziové, plnené dusíkom Rozmery: 140 x 117 x 65 mm Váha: cca 730 g Obsah balenia: krytky okulára, krytky objektívu, popruh, púzdro z cordury

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj