Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Leica Fortis 6 2.5-15 x 56I, kríž L-4a s BDC vežičkou1 996,00€ 2 495,00€

Jedine u nás Vám ponúkame osobný dovoz optiky priamo k Vám domov pri nákupe nad 1 900€. Optiku Vám nastavíme a osobne odprezentujeme jej použitie.
kupujte na spátky

Popis produktu

Dokonalosť v triede 6x priblíženia

Leica Sport Optics (Wetzlar, Nemecko) rozširuje úspešnú sériu Leica Fortis 6 o ďalší puškohľad: Fortis 6 2,5 - 15 x 56i. Vďaka dokonalej kombinácii vysokého optického výkonu a elegantného dizajnu je Fortis 6 2,5 - 15 x 56i jedinečný medzi puškohľadmi so 6x zväčšením a priemerom objektívu 56 mm. S puškohľadmi Fortis 6 Leica kombinuje puristický dizajn puškohľadov s vynikajúcou optickou kvalitou. Nová Leica Fortis 6 2,5-15 x 56i dopĺňa Leica Fortis 6 1-6x24i a 2-12x50i už predstavená na IWA 2019. Vynikajúce rozpoznanie detailov, široké zorné pole a jedinečný kontrast poskytujú mimoriadny komfort pri pozeraní - od úsvitu do súmraku. Vďaka veľmi veľkej výstupnej pupile s minimálnym zväčšením a enormnému zornému poli pri zväčšení 2,5x teraz puškohľady Leica Fortis 6 stanovujú nové štandardy v triede 6x zväčšenia. Rovnako ako modely 24 a 50, aj Fortis 6 2,5 - 15 x 56i má robustnú konštrukciu, vďaka ktorej je puškohľad odolný voči nárazom a pádom. To zaisťuje funkčnú spoľahlivosť v každej poľovnej situácii. Vďaka veľkému rozsahu zväčšení je ideálny na všestranné použitie v najrôznejších poľovníckych situáciách. A vynikajúca, veľká pupila z východu ponúka ešte väčšiu bezpečnosť pre rýchle získanie cieľa.   Stručný prehľad výhod: - vynikajúci priepustnosť svetla a vysoko kontrastný zobrazovací výkon - 6x zväčšenie pre flexibilné a rozmanité možnosti lovu - W-FoV - široké zorné pole pre najlepší možný prehľad a bezpečnosť - L-EP - veľmi veľká výstupná pupila pre pohodlie pri sledovaní a rýchle zameranie - H-PM - absolútne presná a spoľahlivá mechanika, ktorá je celá vyrobená z kovu - elegantný dizajn puškohľadu - mimoriadne veľký rozsah zväčšenia - robustný a odolný proti opotrebeniu   BDC vežička BDC vám umožňuje nastaviť sietnicu na rôzne vzdialenosti pri snímaní. Pomocou kalibrácií je možné nastaviť sietnicu tak, aby bol na cieľ zaručený presný bod nárazu. BDC sa ľahko používa a funguje s absolútnou presnosťou vo všetkých poveternostných podmienkach..

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj