Notice: Undefined index: parent_id in /data/a/f/af13a281-2655-4237-a76b-33637586fb37/ulov.sk/web/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_controller_product_product.php on line 157 Puškohľad Leica PRS 5-30x56i - PRB | ULOV s.r.o.
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Puškohľad Leica PRS 5-30x56i - PRB2 700,00€
Dlhodobo nedostupné
kupujte na spátky

Popis produktu

Presný puškohľad pre streľbu na dlhé vzdialenosti

„Nový puškohľad PRS 5-30x56i je voľbou pre streľbu na veľké vzdialenosti. Čistý dizajn, užívateľsky prívetivé ovládanie a intuitívne potešenie z krištáľovo čistej optiky - to je PRS. “ Julian Burczyk, produktový manážér športovovej optiky
Pokiaľ ide o presnosť na diaľku, strelci na veľké vzdialenosti sa môžu spoľahnúť na nekompromisnú technológiu nového modelu Leica PRS 5–30 x 56i. Jeho veľkorysý rozsah zväčšenia od 5x do 30x ponúka široké možnosti použitia - v rôznych vzdialenostiach a za najťažších podmienok. Vďaka kvalitným kovovým komponentom je PRS 5–30 x 56i extrémne robustný a presný, zatiaľ čo výkonná optika poskytuje priepustnosť svetla viac ako 90%, ako aj zobrazenie s vysokým kontrastom. Strelec sa môže plne sústrediť na cieľ - zaisťuje optimálny výkon pre športovú streľbu na veľké vzdialenosti.

Prispôsobenie

Optimálny výkon a presnosť pre športovú streľbu na veľké vzdialenosti. Rýchle prepínanie medzi rôznymi vzdialenosťami pri zachovaní maximálneho prehľadu: to umožnuje nová otočná vežička puškohľadu Leica PRS. Stupnica veže môže byť vynulovaná bez použitia nástrojov. Okrem toho funkcia „nulového zastavenia“, ktorú je možné podľa potreby aktivovať alebo deaktivovať, ponúka maximálnu flexibilitu a individuálne nastavenie pomocou zabudovaného nástroja.

Štedrý puškohľad

Špecialista na ohniskovú rovinu s dlhým dosahom spoločnosti Leica so zväčšením 6x. Vybavený 6x zväčšením a rozsahom zväčšenia 5x až 30x, Leica PRS zaručuje maximálnu flexibilitu a je dokonale vhodný pre všestranné použitie na veľké vzdialenosti. Pri maximálnom zväčšení (30x) poskytuje optika puškohľadu pôsobivé detaily, čo vám pri určovaní vášho cieľa poskytuje rozhodujúcu výhodu.

Robustná a praktická presnosť

Opakovateľné, odolné a presné: Odolné materiály a kvalitné spracovanie zaručujú optickú a mechanickú presnosť až do najmenších detailov a bezpečnú manipuláciu v každej situácii. Všetky komponenty sú navrhnuté tak, aby spoľahlivo odolali všetkým požiadavkám na dlhé vzdialenosti a vždy poskytovali špičkový optický výkon.
6-násobné priblíženie (zoom) Veľmi flexibilný a univerzálny rozsah použitia. Ideálne pre streľbu zblízka a aj na veľkú diaľku. 30-násobné zväčšenie Vysoké zväčšenie umožňuje snímanie vo vysokom dosahu. > 100 MOA výšková dráha S cca. 320 kliknutí o 0,1 mil. Cieľová veža dáva dostatok pohybu pre naj kalibrovšie kalibre a príslušné vzdialenosti. Nulovanie veží bez nástroja Potrebné úpravy je možné vykonať v každej situácii bez ďalších nástrojov. S pákou na zdvíhanie je manipulácia veľmi jednoduchá a pohodlná. Nulové zastavenie Môže byť aktivované alebo deaktivované. Nastavenie je možné vykonať individuálne. Ak chcete, môžete sa vrátiť späť na nulu. Slnečná clona na výstupnú pupilu a taktická páčka V rámci balenia. Obe môžu byť nainštalované alebo odstránené. Zaručuje pohodlné použitie rozsahu v náročných situáciách. Kríž L-PRB Táto sieťka (kríž), vyvinutý špeciálne pre športovú streľbu na veľké vzdialenosti, obsahuje značky na "vianočný stromček", hrúbku nitkového kríža 0,4 cm, stredový kruh 1 cm a pomocné značky v intervaloch 10 a 2 cm. Je k dispozícii v osvetlenej alebo neosvetlenej verzii. Pokrytie v cm pri 10-násobnom zväčšení a 100 m vzdialenosti.
Obsah balenia: - Leica PRS 5-30x56i - Slnečná clona - Taktická páčka na nastavenie priblíženia - Nástroj pre páčku - Čistiaca utierka na šošovky - Návod

Technické parametre:

Priemer prednej šošovky 56 mm
Zväčšenie 5 – 30 x
Zoom 6 x
Zorné pole pri max. zväčšení (m / 100 m) 1.42 yds /1.3 m
Zorné pole pri min. zväčšenií (m / 100 m) 9 yds / 8.2 m
Očný reliéf > 90 mm
Výstupná pupila 9 - 2 mm
Paralaxa nastaviteľná, 21,9 yds / 20 m do nekonečna
Kompenzácia dioptrií –3/+1 dpt
Povlak AquaDura®
Prevod svetla > 90 %
Možnosti montáže 34 mm krúžky
Korekcia bodu nárazu 0,1 mil = 0,1 mrad = 1 cm / 100 m na klik
Rozsah nastavenia sietnice (výška / strana) 320 / 180 cm, 32/18 Mil (100 m)
Závit filtra prednej šošovky M 62 x 0.6 mm
Dĺžka 14.37 palcov / 365 mm
Váha 36.3 oz /1.030 g
Vodotesnoť Vodotesný do hĺbky 13 ft / 4 m, naplnený dusíkom
Dostupné kríže L-4a, Ballistic, PRB
Ohnisková mriežka 1. ohnisková rovina
Osvetlenie sietnice Bodka / mierka
Osvetlenie sietnice 4 h

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj