Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
%
Akcia

Kolimátor NOBLEX Sight II+ D 3.5280,00€ 340,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Kolimátor určený pre použitie na dlhých guľových a brokových zbraniach, a taktiež na krátkych ručných zbraniach. Oceňovaný je poľovníkmi po celom svete pre svoju spoľahlivosť aj v extrémnych podmienkach a jednoduché použitie.

Kolimátor NOBLEX Sight II+ s červeným bodom 3,5MOA je výrobok kompaktnej konštrukcie s malou hmotnosťou, špičkovej kvality s jemnou a presnou mechanikou. Telo kolimátora je vyrobené z tvrdých eloxovaných hliníkových zliatin a vysokopevnej ocele. Dvojšošovkový, vysokokvalitný optický systém s vnútornými antireflexnýmii vrstvami zabezpečuje kvalitný obraz naprieč priehľadovému okienku.
Po zložení krytky sa automaticky rozsvieti červený bod, ktorého intenzita sa prispôsobí v závislosti od vonkajšieho svetla (za denného svetla je intenzita vyššia, za šera sa automaticky stlmí). Umožňuje rýchlu streľbu s otvorenými očami.
Vďaka vysokej odolnosti voči spätnému rázu a širokým možnostiam montáže môže byť kolimátor Noblex Sight II 3,5 umiestnený na takmer akúkoľvek zbraň.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj