Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
%
Akcia

Kolimátor NOBLEX Sight III D 3.5330,00€ 390,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Kolimátor od firmy NOBLEX, určený pre dhé guľové, alebo brokové zbrane.

Noblex Sight III D 3.5 vyniká jednoduchou konštrukciou, kvalitnými materiálmi a vysokou odolnosťou. Dvojšošovkový, vysokokvalitný optický systém s vnútornými antireflexnýmii vrstvami a prídavná šošovka zabezpečujú ostrý obraz naprieč celému priehľadovému okienku.
Popri automatickom nastavení svetlosti bodu (foto dióda) svetelným pomerom v smere zamierenia je možné zvoliť aj individuálne nastavenie prostredníctvom troch rôznych režimov prevádzky. Režim sa volí podľa účelu použitia - Minimal - Dynamik - Power . Prestavenie režimu sa vykonáva pomocou odnímateľného krytu kolimátora, v ktorom je integrovaný magnet. Kolimátor NOBLEX Sight III má odstránenú paralaxu.

Minimálna spotreba energie predlžuje životnosť batérie. Integrovaný, varovný systém nízkej kapacity batérie včas informuje o jej vybití na kritickú hodnotu. Vďaka širokým možnostiam montáže môže byť kolimátor Noblex Sight III D 3,5 umiestnený na takmer akúkoľvek zbraň.

• KOLIMÁTOR JE VODOTESNÝ VÝHRADNE V SPOJENÍ S TESNIACOU FÓLIOU A MONTÁŽNOU PLATNIČKOU !!!

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj