Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
%
Akcia

Puškohľad NOBLEX N4 2,5-10x50 R ret.4-0990,00€ 1 280,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Funkčné, robustné, voči klimatickým zmenám odolné, vysoko kontrastné, s ostro definovanými hranami. To sú vlastnosti, ktoré odlišujú moderné vysoko výkonné puškohľady.
NOBLEX N4 vario je názov pre puškohľady pre lovecké aktivity aj streľbu na terč s týmito vlastnosťami. NOBLEX N4 vario sú základom každého solídneho loveckého zážitku. Kombinujú optickú a mechanickú presnosť s intuitívnym konceptom obsluhy.

Zámerná osnova 4-0 je umiestnená v prvej ohniskovej rovine (FFP) čo znamená, že pri zmene zväčšenia sa veľkosť zámernej osnovy zmení.

Rôzne modely pokrývajú široké spektrum aktivít, od puškohľadov na lov s cvičenými dravcami, cez všestranné puškohľady, až po vysokovýkonné puškohľady pre streľbu na terč. Plynule nastaviteľná stmievateľná osvetlená bodka umožňuje optimálnu viditeľnosť za všetkých svetelných podmienok. Počas noci nie je viditeľné žiadne nadmerné osvetlenie a počas dňa je viditeľnosť vždy dostatočná, čo je základ pre správne umiestnený výstrel.

NOBLEX N4 Vario 2,5-10x50 je všestranný puškohľad a preto sa dá optimálne využiť počas rôznych druhov lovu. Či už sa používa na lov skrývajúcej sa zveri pred nocou, alebo ako kompaktný puškohľad s až desaťnásobným zväčšením pri horských honoch - tento puškohľad zvládne akúkoľvek situáciu.

R = bez lišty

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj