Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Sig Sauer SIERRA 3 BDX 4,5-14x44 mm829,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Informácie:

Pod krytom tradičného tvaru sa ukrýva technológia BDX™ Ballistic Data Xchange značky Sig Sauer. Puškohľad SIERRA 3 BDX pri spárovaní s diaľkomerom KILO s technológiou BDX zobrazí na cieli osvetlený zámerný bod. Je vybavený výnimočnými šošovkami s vrstvou SpectraCoat, integrovaným vyrovnávacím systémom LevelPlex s vodováhou a indikátorom prenosu kinetickej energie KinETHIC a veľmi jednoducho sa používa. Zamierte na cieľ, umiestnite naň zámerný bod, výstrel a zásah. Technológia BDX značky SIG SAUER – stačí správne umiestniť zámerný kríž.

 

Vlastnosti:

  • Integrovaná technológia BDX™ Ballistic Data Xchange umožňuje interakciu diaľkomeru a puškohľadu prostredníctvom Bluetooth® a na osvetlenie presného zámerného bodu využíva balistický program SIG BDX a údaje a informácie o prostredí.
  • Automatické cielenie na druhej ohniskovej rovine spolu s OLED osvetleným zámerným bodom pri zmene zväčšenia automaticky aktualizujú zámerný bod.
  • Model Sig Sauer SIERRA 3 BDX je vybavený systémom MOTAC, ktorý zapne puškohľad pri pohybe a ak sa zariadením dlhšie nemanipuluje, automaticky sa vypne. Vyznačuje sa optimálnou bezpečnosťou pri používaní a predĺženou životnosťou batérií.
  • Výnimočné šošovky s vrstvou Spectracoat™ umožňujú vynikajúcu priepustnosť svetla a zabraňujú odlesku.
  • Inovatívny indikátor prenosu kinetickej energie Sig Sauer KinETHIC je pomôckou v rámci poľovníckej etiky, pretože signalizuje, kedy energia v cieli klesne pod prahovú hodnotu, ktorú si môže poľovník nastaviť v aplikácii SIG BDX.
  • Novinka u puškohľadov série BDX – systém Auto LevelPlex automaticky zvyšuje stupeň citlivosti pri streľbe na dlhé vzdialenosti.
  • Zariadenie je vodotesné (stupeň ochrany IPX-7 s ponorením do hĺbky 1 metra) a nezahmlieva sa.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj