Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Ďalekohľad Meopta MeoStar B1 8x32805,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

  • 8x32 - Ideálny pre širokú škálu užívateľov a rôzne potreby pozorovania
  • Vodotesný
  • Plnený dusíkom
  • Antireflexné vrstvy MeoBright 5501
  • Hliníkové teleso
  • 30 ročná predĺžená záruka

Rad ďalekohľadov Meostar B1 32 mm ponúka univerzálny výkon v kompaktnom a ergonomickom prevedení. Špičkový optický systém v kombinácii srobustnou mechanikou robí z ďalekohľadu Meopta MeoStar B1 8x32 jeden z najvýkonnejších modelov na súčasnom trhu. Technológia antireflexnýchvrstiev MeoBright 5501 aplikovaných depozíciami za pomoci iónov, zabezpečuje brilantný, krištáľovo čistý obraz aj za tých najnáročnejších svetelnýchpodmienok. Všetky binokuláre radu Meostar B1 sú vodotesné, plnené ochrannou dusíkovou atmosférou.

MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológiív odbore - depozície vrstiev za pomoci iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadnej hodnoty svetelnej priepustnosti ďalekohľadov (99,8% na šošovku, 87-89% ucelého prístroja podľa modelu).

MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci iónov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach.MeoShield spĺňa armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.

Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, starostlivo očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.

Vodotesný - Všetky ďalekohľady sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnenie dusíkom - Všetky ďalekohľady sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Systém hranolov - Precízne vybrúsené Schmidt-Pechanová systémy hranolov umožňujú dlhé pozorovanie bez únavy zraku.

Ostrenie a dioptrická korekcia - Centrálne koliesko ostrenia s integrovaným točítkom dioptrickej korekcie pre jednoduché nastavenie jednýmprstom.

Ergonomický tvar - Ochranné gumové armovanie je na úchopových plochách zmäkčené pre zníženie únavy rúk a lepšie držanie. Ergonomickytvarovaná miesta pre palce vyhovie každému a zaručí vyvážený a pohodlný úchop.

Hliníkové teleso - Teleso z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle je mimoriadne odolné a zaručí dlhú životnosť.

30 ročná predĺžená záruka - Všetky ďalekohľady Meostar majú po registrácii produktu 30 ročnú predĺženú záruku

Technická špecifikácia:

Zväčšenie:8 x
Optický priemer objektívu:32 mm
Zorné pole:139 m / 1000 m
Zorné pole:7,92 °
Vzdialenosť výstupnej pupily:17,4 mm
Minimálna pozorovacia vzdialenosť:3 m
Priemer výstupnej pupily:4 mm
Súmrakový faktor:16
Svetelná priepoustnosť denná - typická:86 %
Svetelná priepustnosť súmraková:82 %
Interpupilárna vzdialenosť:58 / 74 mm
Dioptrická korekcia:-3 / 3
Výška x Šírka x Hĺbka123 x 125 x 49 mm
Hmotnosť (bez krytiek a popruhu):598 g

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj