Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Ďalekohľad Meopta MeoPro 10x32 HD466,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

  •          Extrémne široké zorné pole (128 m)
  •          Obraz v HD kvalite
  •          Kompaktný a ľahký
  •          Vodotesný
  •          Plnený dusíkom

V USA montovaný binokulár MeoPro HD 32mm je ideálnym nástrojom pre pozorovanie prírody v kvalitnom rozlišení. 10x32 - Široké zorné pole (128m). Väčšie zväčšenie ponúka vyšší dosah pre sledovanie prírody na dlhšie vzdialenosti, vďaka čomu je dobrou voľbou pre pozorovanie rozsiahlych plání, pobrežia a tiež hornatých oblastí.

Konštrukciu ďalekohľadu vyrobeného zo zliatin horčíka chráni ergonomicky tvarované gumové armovanie, ktoré zaisťuje nielen odolnosť ďalekohľadu, ale tiež jeho príjemné a pohodlné užívanie. Fluoridové objektívové šošovky (HD) obmedzujú chromatickú aberáciu (rozpadaniu obrazu) a poskytujú živý obraz s výnimočnou jasnosťou. Špeciálne viacnásobné vrstvy zaisťujú dobrú svetelnú priepustnosť.

HD optické členy - Fluoridové sklá vďaka svojim špeciálnym optickým vlastnostiam umožňujú dosiahnuť významne vyššieho potlačenie chromatickej aberácie, než pri použití štandardných optických materiálov.

Ostrenie a dioptrická korekcia - Centrálne koliesko ostrenia s integrovaným točítkom dioptrickej korekcie pre jednoduché nastavenie jedným prstom.

Vodotesný - Všetky ďalekohľady MeoPro sú 100% vodotesné, a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky ďalekohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Výsuvné očnice - Výsuvné očnice pre pohodlné pozorovanie s okuliarmi i bez.

Ergonomický tvar a ochrana - Dokonale vyvážený ergonomický dizajn je pohodlný aj pri dlhších pozorovaniach a gumové armovanie chráni vnútorné komponenty pred nárazmi.


Technická špecifikácia:

Zväčšenie:10 x
Optický priemer objektívu:32 mm
Zorné pole:128 m / 1000 m
Zorné pole:6,7 °
Vzdialenosť výstupnej pupily:15 mm
Minimálna pozorovacia vzdialenosť:4,9 m
Priemer výstupnej pupily:3,2 mm
Súmrakový faktor:17,9
Svetelná priepoustnosť denná - typická:85 %
Svetelná priepustnosť súmraková:80 %
Interpupilárna vzdialenosť:56 / 74 mm
Dioptrická korekcia:-3 / 3
Výška x Šírka x Hĺbka132 x 132 x 48 mm
Hmotnosť (bez krytiek a popruhu):598 g

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj