Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Harkila Wildboar Pro trousers - nohavice ochranné489,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Informácie o produkte

Härkila Wildboar Pro ochranné nohavice

Nohavice Härkila Wildboar Pro na celej svojej prednej a zadnej časti až po kolená obsahujú ochranný materiál, ktorý bol testovaný a certifikovaný nemeckými skúšobnými ústavmi KWF a DPLF, vďaka čomu sú nohavice odolné voči útoku diviakov. Nohavice Wildboar Pro sú najodolnejšie nohavice v našom sortimente. Silná odolná vonkajšia tkaniny, nepremokavá membrána GORE-TEX, nohavice vynikajú pre svoju robustnosť a schopnosť odolávať tvrdému použitiu.

Nohavice Wildboar Pro sú vyrobené z AirTechTM, odolnej, vetruvzdornej a vodeodolnej a špinu odpudzujúcej tkaniny. Nohavice majú na celej svojej prednej a zadnej časti až nad kolená špeciálnu pletenú ochrannú tkaninu zo silného polyetylénu. Z tohto dôvodu sú nohavice certifikované a schválené ako ochranný výrobok na lov diviakov nemeckými poľnohospodárskymi a lesníckymi skúšobnými ústavmi, KWF (Das Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik) a DPLF (Deutsche Prüf- a Zertifizierungsstelle für Land-und Forsttechnik). , Nohavice majú vetruvzdornú a vodotesnú membránu GORE-TEX, ktorá odoláva vysokému tlaku vo vodnom stĺpci a ktorá je tiež veľmi priedušná a odolná. Nohavice majú povrchovú úpravu DWR (Durable Water Repellent), ktorá odpudzuje vodu a nečistoty. Na vonkajšej strane stehien sa nachádzajú zipsy, ktoré zaisťujú ventiláciu v čase vysokej námahy. Nohavice majú otvorené, šikmé predné vrecká a dve veľké vrecká na stehnách. Vrecko na pravom stehne obsahuje držiak pre štyri guľové náboje. Ľavé vrecko obsahuje oddeľovač, ktorý pomáha oddeliť napríklad nôž od telefónu. Nohavice Wildboar Pro sa dajú nastaviť na členku a pod kolenami. Umožňujú väčší priestor okolo kolien, čo je užitočné pre poľovníkov, ktorí potrebujú veľa slobody pohybu. Na ľavej strane je D-krúžok na pripevnenie rôzneho príslušenstva. Nohavice Wildboar Pro majú 5-ročnú záruku pokrývajúcu všetky chyby materiálu a výroby.
 
  • Veľké vrecká na stehnách s držiakom nábojov vo vnútri pravého vrecka
  • Vetracie zipsy
  • Nastavenie šírky v oblasti členku a pod kolenami
  • Membrána GORE-TEX
  • Certifikovaná ochranná konštrukcia

Farba: Blaze/green

Veľkosť: 48-60

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj