Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Härkila Roebuck Hunter lovecké topánky179,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Roebuck Hunter Sneaker je veľmi všestranná a ľahká lovecká topánka určená na aktívny lov. Tieto topánky boli navrhnuté v spolupráci so skúsenými lovcami za účelom aby vytvorili obuv, ktorá umožňuje poľovníkovi pohybovať sa tak ticho, ako je to možné. Obuv je vybavená nepremokavou HWS membránou.

Roebuck Hunter Sneaker váži iba 414 gramov na topánku a je vyrobený z pružného materiálu, ktorý pohodlne sedí okolo chodidla. Obuv je vystužená semišom odolným proti opotrebeniu a majú jedinečný šnurovací systém, ktorý im umožňuje pohodlne padnúť okolo členkov. Podrážka je dostatočne pružná, aby vám umožnila zreteľne cítiť, čo je pod vašimi nohami, ale dostatočne pružná, aby sa pohodlne nosila po celý deň. Obuv Roebuck Hunter je vybavená membránou Härkila Weather System® (HWS), vďaka ktorej sú vodotesné.
 
Revolúcia v podobe loveckých Roebuck hunter topánok. Úplne nový model Härkila topánok, ľahká kostra, mäkký materiál kombinujúci odolnosť proti vode vďaka membráne HWS, flexibilita vďaka strečovým vložkám, perfektná výška zvršku - 6 ", aby lovecké topánky Roebuck Hunter Sneaker boli veľmi pohodlné, tiché pri pohybe a zároveň funkčné.
 
Obuv váži iba 414g  čo z nej robí jednu z najľahších obuvi v kategórii poľovníckej nízkej obuvi. 
 
Vlastnosti topánok Roebuck Hunter Sneaker:
 
  • vodeodolná vďaka membráne HWS
  • veľmi nízka hmotnosť 413 g / 43
  • kamufláž AXIS MSP
  • ideálny na prenasledovanie vďaka špeciálnemu materiálu a konštrukcii topánky
  • pohodlná a savá stielka
  • výška 6 palcov
  • extra flexibilná podrážka

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj