Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Härkila Pro Hunter Endure Nohavice399,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Nohavice Pro Hunter Endure sú vylepšením nesmierne populárnych nohavíc Pro Hunter. Sú tiež našimi najnáročnejšími poľovníckymi nohavicami. Každý komponent - od membrány GORE-TEX® po silnú vonkajšiu plachtovinu z nohavíc - je vybraný kvôli svojej robustnosti a schopnosti odolávať tvrdému použitiu, rok čo rok. To robí Pro Hunter Endure Trousers jasným výberom toho najnáročnejšieho lovca.

Nohavice Pro Hunter Endure sú vyrobené z AirTech ™, robustnej, vetruvzdornej a vodeodolnej a odpudzujúcej plachtoviny. Majú tiež zosilnenie CORDURA® v členkoch a páse. Nohavice majú vetruvzdornú a vodotesnú membránu GORE-TEX® s vysokým tlakom vo vodnom stĺpci, ktorý je tiež veľmi priedušný a odolný. Sú vybavené radom praktických vreciek. Okrem dvoch zadných vreciek a dvoch stehenných vreciek s gombíkmi na gombíky sú tu veľké predné vrecká a dve menšie vrecká na zips s držiakmi kaziet. Nohavice majú tiež členkové a za kolená nastavovacie popruhy. Umožňujú väčší priestor okolo kolien, čo je užitočné pre poľovníkov, ktorí potrebujú veľa slobody pohybu. V páse sú výstužné gombíky a na ľavej strane je D-krúžok na pripevnenie rôznych predmetov. Nohavice Pro Hunter Endure majú 5-ročnú záruku na všetky chyby materiálu a výroby.

 

  • Dvakrát stlačte tlačidlá na zatváranie a zavesenie tlačidiel
  • Ľahké vstupné vrecká a vrecká na zips držiaka na zips
  • Veľké vrecká na stehne s nepremokavou membránou a deličom na suchý zips vľavo
  • Kĺbové kolená a nastavovač zadných kolien

 

Spevnený snehový zámok CORDURA®

Hlavná látka: 100% polyamid, ťažké plátno, DWR

Podšívka: 100% polyester, Woodland Liner, kartáčovaná pletenina

Technológie: GORE-TEX dvojvrstvová podšívka

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj