Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Härkila pánska vesta s vyhrievaním259,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Härkila vyhrievaná vesta pre poľovníkov, rybárov, turistov a pre všetkých ktorý chcú ostať v zime v teple.

 

Vesta Härkila Heat je vyrobená z podšívky z ľahkej tkaniny s bočnými strečovými membránami. Vo vnútri má podšívku odrážajúcu teplo, ktorá nielen zabraňuje tepelným stratám, ale tiež zvyšuje účinok vyhrievacích membrán vesty.

Vysoký golier je potiahnutý mäkkou vlnou. V častiach hornej časti tela, ktoré sú najviac vystavené chladu - medzi chrbtovou a bedrovou oblasťou - sú prišité vykurovacie membrány. Pomocou pridruženej aplikácie pre smartfóny je možné tieto vykurovacie membrány nastaviť na požadovanú teplotu medzi 30 ° C a 52 ° C. Membrány môžu byť tiež nastavené na 38C, 46C alebo 52C pomocou tlačidla na hrudi, takže nie ste závislí od smartphonu. Na rozdiel od starších vykurovacích technológií na trhu sú vykurovacie membrány tepelnej vesty Härkila dostatočne flexibilné, aby sa dali zložiť a zabaliť do odevu, do ktorého sú všité. Vesta sa dá tiež bezpečne prať v práčke. V pravom vrecku vesty je vodotesná zástrčka USB, takže môžete pripojiť napájaciu banku podľa vášho výberu. Pri výkonovej banke 10 000 mAh môže vesta vydávať najvyššiu teplotu 52 ° C po dobu asi 7 hodín pri vonkajšej teplote 0 ° C. Keď vesta dosiahne nastavenú teplotu, tepelné membrány sa automaticky prepnú do pohotovostného režimu, aby sa šetrila energia. Potom sa automaticky znovu zapnú, ak teplota klesne o 1-2 stupne pod úroveň stanovenú pre vestu. Výsledkom je, že bunda reguluje teplo, pretože vyhrievacie membrány sa automaticky vypnú, ak sa pri námahe zohrejú a znova sa zapnú, keď sedíte alebo stojíte.

 

Vesta má vnútorné vrecko, dve bočné vrecká a vrecko na rádio na ľavej strane hrudníka a dodáva sa so suchým vreckom na jeho zabalenie.

 

Dvojité vykurovacie panely

Vrecko na zips na ľavej strane

Natiahnite fleecové panely pre pohodlie a pohyb

Reflexné tepelné obloženie

Bočné vrecká na zips a úložné vrecko na powerbank

Elastický golier, prieduch a spodný lem
Hlavná tkanina: 100% polyester, 20 Denier Poly Knit, WR, povlak z polyuretánu
Podšívka: 100% Polyester, 20 Denier Poly Knit, Strieborná potlač odrážajúca teplo
Výplň: 80 g

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj