Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Garmin DriveTrack 71 LMT-S399,90€
kupujte na spátky

Popis produktu

6,95" navigácia s detailnými mapami Európy s doživotnou aktualizáciou, turistickou mapou Európy a možnosťou sledovania psov, prostredníctvom pripojených jednotiek Alpha 50/100. 

S navigáciou DriveTrack 71 LMT-S sa dokážete po spárovaní s profesionálnymi sledovacími jednotkami psov Alpha 50 a Alpha 100 navigovať po ceste a sledovať svojich psov priamo z auta. Určenie polohy svojho psa na veľkom skoro 7" kapacitnom displeji je veľmi jednoduché. Navigácia vie zobrazovať a sledovať až 20 psov a súčasne viete sledovať silu GPS signálu a stav batérie obojku psa. Model DriveTrack 71 LMT-S je o 20% ľahší, ako predchodca model DriveTrack 70. Táto prehľadná GPS navigácia poskytuje upozornenie vodiča, aby tak podporovala bezpečnejšiu jazdu a zvýšila tak ostražitosť na cestách. Varovania obsahujú upozornenie na ostré zákruty, zmeny rýchlosti, železničné priecestia a prechod divej zveri. Okrem toho vás Garmin DriveTrack 71 upozorní pri jazde po zlej ceste na jednosmernej ulici a zobrazí upozornenie na školské zóny. Viete tiež dostávať upozornenia na bezpečnostné a rýchlostné kamery. Pri dlhších jazdách navigácia zobrazí varovanie na možnú únavu a navrhne prestávky a potenciálne odpočívadlá. Funkcia "Pred vami" umožňuje ľahko vidieť miesta pred vami ako napríklad čerpacie stanice, reštaurácie alebo odpočívadlá bez toho, aby ste museli opustiť zobrazenie mapy. Vstavaná bezdrôtová technológia Wi-Fi® umožňuje aktualizáciu máp a softvéru bez nutnosti pripájania k počítaču. Táto pokročilá navigácia obsahuje Bluetooth, takže ju ľahko viete premeniť na hands-free sadu. Po spárovaní s kompatibilným smartfónom, viete na kapacitnom multidotykovom displeji navigácie zobraziť smart upozornenia ako napríklad SMS, e-maily, správy zo sociálnych sieti a tiež pripomienky z kalendára. Vyhnite sa dopravným obmedzeniam a zdržaniam pomocou príjmu aktuálnych dopravných informácii pomocou bezplatnej aplikácie Smartphone Link. Okrem obsluhy cez displej, viete navigáciu ovládať aj hlasovými príkazmi. 
Spárujte navigáciu s Connect IQ™ kompatibilnými Garmin smart hodinkami, ako napríklad fenix® 5 Plus (predáva sa samostatne), na príjem viac navigačných funkcii ako je navigácia kompasom od vášho zaparkovaného vozidla do cieľa a späť. 


Pes - 20 psov naraz   DriveTrack 71 umožnuje zobrazenie až 20-tich psov naraz po pripojení Alpha 50 alebo Alpha 100 s príslušnými obojkami.

SK menu   Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, používateľská príručka v slovenskom jazyku.

Prepojenie s PC navigácia  Zariadenie jednoducho pripojíte k svojmu PC/MAC pomocou USB a môžte zdieľať svoje trasy prostredníctvom aplikácie BaseCamp, kde si môžte plánovať cesty, analyzovať a spravovať trasy a body, spravovať body záujmu POI a mnoho iného. 

Pamäť - SD karta  DriveTrack 71 je vybavené slotom na micro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných mapových podkladov. Maximálna podporovaná veľkosť je 32GB.


Obsah balenia:

- DriveTrack 71 LMT-S 
- predinštalovaná mapa City Navigator® Europe (45 štátov) 
- nüMaps Lifetime - doživotná aktualizácia máp Európy 
- predinštalovaná topografická mapa Európy a 1-ročné predplatné BirdsEye Satellite Imagery 
- napájací kábel do auta 
- prísavkový držiak do auta s kolískou 
- miniUSB kábel 
- používateľská príručka

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj