Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Fotopasca Bolyguard BG310-M 4G + batérie+sd karta+solárny panel239,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Fotopasca je vhodná

 • Na ochranu majetku: domov, garáží, záhrad, ai ...
 • Monitoring zveri oceníte predovšetkým nadštandardné citlivosť a výbornú kvalitu fotografií
 • Ak vyžadujete pokročilý management časovačov

Prvá najmenšia fotopasca na trhu s odoslaním záznamov na email/mobil alebo do cloudu Molnus. Fotopasca BG310-M je revolučná fotopasca, ktorá prináša mnoho inovatívnych zmien, ktoré ocení každý užívateľ.

Veľmi zaujímavou zmenou je použitie dobíjacích batérií li-ion 18650 s napätím na článku 3.7V. Fotopasca vydrží na stanovišti dlhšie v porovnaní s bežnými, veľmi drahými lítiovými batériami veľkosti AA.

Ak použijete solárny panel, ten bude dobíjať priamo vložené li-ion batérie 18650. Solárny panel je pripojený do fotopasce pomocou microUSB konektora.

UPOZORNENIE: Solárny panel funguje najlepšie na južných stanovištiach. Aby mohli byť vložené batérie li-ion dobíjané na plnú kapacitu, je potrebné slnečné počasie.

Fotopascu je možné nasadiť ako bezpečnostnú kameru na monitoring nehnuteľností, automobilov, záhrad a iných vecí. Najväčšou prednosťou je veľmi rýchle odosielanie záznamov vďaka 4G modemu a to vrátane videa v tej najlepšej možnej kvalite.

Fotopasca podporuje tiež technológiu BolyRaw, ktorá sa stará o dokonalé snímky v každom ohľade. Automatiky fotopasce dokážu nastaviť podľa svetelných podmienok ISO aj rýchlosť uzávierky. Väčšina konkurenčných fotopascí majú tieto hodnoty nastavené fixne.

Nočné snímky sú vďaka technológii BolyRaw upravované podľa krivky a je vždy dosiahnuté čo najlepšie rozloženie svetla. Výsledná fotografia tak nie je preexponovaná alebo podexponovaná.

V čom je fotopasca BG310-M lepšia pred konkurenciou?

 • Veľmi malá veľkosť – fotopasca sa dá dobre maskovať
 • Napájanie dobíjacími li-ion akumulátormi 18650
 • 4G LTE fotopasca
 • Jednoduché ovládanie
 • CZ menu
 • Podpora cloudu Molnus
 • Veľmi zaujímavá cena
 • Podpora solárneho panelu

Dobíjajte vložené batérie solárnym panelom

Solárny panel dobíja vložené li-ion batérie 18650. V balení nájdete držiak s vrutom, ktorý jednoducho zavŕtate do stromu a upevníte solárny panel. Na pripojenie solárneho panelu do fotopasce slúži microUSB konektor. Odporúčame používať na predĺženie životnosti fotopasce. Solárny panel by mal byť exponovaný na juh. Solárny panel funguje najlepšie počas slnečných dní (jar-leto).


4G fotopasca s podporou Molnus online cloud zdarma!

Podľa našich skúseností väčšina ľudí si zakúpi fotopascu a každý druhý má problémy s nastavením. Molnus je tu pre vás, aby vám pomohol a uľahčil nastavenia. Stačí si založiť účet a spárovať fotopascu. Nikdy viac nebude mať problémy s nastavením! Pozrite sa na podrobný návod – TU


Najlepší pomer cena výkon

Mnoho našich fotopascí dosahuje oproti konkurencii výborný pomer cena-výkon. BG310-M posunula opäť hranice v pomere cena/výkon. V balení nájdete zadarmo 32GB SD kartu, 2x batériu li-ion 18650 v limitovanej edícii dokonca solárny panel zadarmo (do vypredania zásob). Okrem vyššie uvedených darčekov dostanete najmenšie a najmodernejšie zariadenie s modemom 4G LTE s veľmi dlhou výdržou na stanovišti.

Fotopasca podporuje cloud Molnus, ktorý je zadarmo!


Veľmi malé rozmery = nenápadný špión

BG310-M je nejmenší fotopastí na trhu s odesíláním dat na email/mobil nebo cloudu Molnus. Rozměry fotopasti jsou často hodnotícím kritériem při výběru fotopasti.

Dříve platilo pravidlo, čím menší  fotopast je, tím méně umí. Žádná malá fotopast doposud neuměla odesílat záznamy. BG310-M vše mění. Kupte si malou, velmi výkonnou fotopast, která umí odesílat záznamy!


Dobíjacie batérie li-ion 18650

Zdroj napájania je tá najdôležitejšia a najviac zanedbávaná vec zo strany užívateľov. Všetky fotopasce sú napájané batériami, v 99% sú najviac používané AA batérie. Alkalické batérie majú mizernú výdrž. Jednorazové lítiové AA batérie v počte 8 kusov budú vašu peňaženku stáť tak  15€.

BG310-M všetko mení. Táto fotopasca je napájaná li-ion (lítiovými) batériami typu 18650, ktoré možno dobíjať (súčasťou dodávky). Batérie možno dobíjať cez microUSB port na fotopasci alebo možno použiť nabíjačky týchto batérií (nie je súčasťou dodávky). V našej limitovanej edícii, môžete zakúpiť fotopasca BG310-M so solárnym panelom zdarma. Solárny panel priamo na stanovišti za slnečného počasia dobíja vložené batérie priamo.

Batérie typu 18650 majú veľkú kapacitu a nevadí im ani mrazivé počasie.

Najväčšie prednosti

 • Podporuje cloud Molnus
 • 4G LTE modem
 • Jednoduché nastavenie fotopasce
 • Rýchlosť prenášania záznamu
 • Technológia BolyRaw vytvorí fantastické zábery
 • SMS diaľková správa pre ovládanie fotopasce z domu
 • Veľmi malá veľkosť
 • Funguje na dobíjacie li-ion batérie typu 18650
 • Možnosť použitia solárneho panelu

Ako fotopasca funguje v praxi

 • Fotopasca po inštalácii stráži miesto vášho záujmu. V prípade narušenia fotopasca zaznamená pohyb a podľa nastavenia vykoná záznam.
 • Záznam je fotopascou ihneď odosielaný podľa nastavenia na mobilný telefón alebo email.
 • Fotopasca prechádza opäť do režimu stráženia a celá procedúra sa môže opakovať.

Diaľková aktivácia/deaktivácia

V rámci aktívnej diaľkovej správy môžete fotopascu na diaľku ovládať a vypnúť tak napríklad činnosť odosielania alebo predĺžiť/vypnúť fotenie.

Rýchle a pohodlné nastavenie

Menu fotopasce je v CZ jazyku, ak využijete cloud Molnus, nastavenie Vám nezaberie viac ako 5 minút

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj