Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Digitálne nočné videnie Yukon SIGNAL N320 RT415,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

  • Zväčšenie 4,5x / 9x
  • Pozorovací dosah cez 300 metrov
  • IR prísvit s dlhým dosahom
  • Širší pozorovací uhol
  • Napájanie 4x AA bat.
  • Integrovaný videorekordér
  • Wi-Fi propojenie so smartphonom
  • Ovládanie a vysielanie videa s aplikáciou Stream Vision
  • Ľahký a kompaktný
  • Aktualizovatelný software

VLASTNOSTI A FUNKCIEUpozornenie: Použitie prístrojov pre nočné videnie a termovíziu na lov je podľa zákona 190/2003Z.z.§ 4.odst. 4b. na území SR  zakázaný.  

 

Signal RT

Variabilné zväššenie


Digitálny monokulár nočného videnia Signal má optické zväčšenie 4,5x, a k tomu je vybavený 2x digitálnym zväčšením. Dokonca aj na maximálnom optickom a digitálnom zväčšení snímač a displej poskytujú vysoko kvalitný obraz.

 

 

 

Signal RT

Vstavaný videorekordér


Nahrávanie videa a fotenie je bezproblémové vďaka integrovanému videorekordéru. Snímky a videoobsah sú uložené v internej pamäti prístroja a môžu byť ľahko prenesené na PC / laptop prostredníctvom kabelového pripojenia alebo do smartphonu resp. tabletu Wi-Fi pripojením pomocou aplikácie Stream Vision.

 

 

Signal RT

IR prísvit s dlhým dosahom  


Digitálny nočný monokulár Signal je vybavený výkonným vstavaným IR prísvitom o vlnovej dĺžke 850 nm (pre maximálny dosah) alebo 940 nm (pre neviditelné svetlo). Niekoľko stupňová regulácia intenzity umožňuje úpravu výkonu prísvitu pre pozorovanie ako na krátke tak dlhé vzdialenosti.

 

 

Signal RT

Pozorovanie na dlhú vzdialenosť


Vysoko citlivý senzor, veľké zväčšenie a vstavaný výkonný IR prísvit robia nočné videnie Signal perfektným prístrojom s detekčnou vzdialenosťou viac než 300m.

 

 

Signal RT

Kompatibilita s denným svetlom


Vďaky automatickej regulácii digitálne nočné videnie môže byť použité aj za denného svetla bez strachu s jeho okamžitého alebo dlhodobého poškodenia. Prístroj sa nepoškodí ani pri pozorovaní v noci pokiaľ by došlo k nasvieteniu svetlometov áut, bateriek alebo pouličného osvetlenia. Pre komfortné pozorovanie za denného svetla krytka objektivu je vybavená filtrom k sníženiu jasu a zvýšeniu kontrastu obrazu.

 

 

Signal RT

Ďialkové ovládanie a on-line vysielanie


Použitím bezplatnej aplikácie Stream Vision, ktorá je kompatibilná so systémem iOS a Android, je prístroj Signal pripojený pomocou Wi-Fi k vašemu Smarthphonu. Toto spojenie umožňuje prenos snímkov a videa do smartphonov a dalších bezdrátových zariadení v reálnom čase, nahrávanie videa na YouTube a dalšie platformy, živé vysielanie videa, a dokonca umožňuje použitie vášho smartphonu ako bezdrôtové dialkové ovládanie!

 

 

 

Signal RT

Napájanie


Digitálne nočné videnie Signal jemožné napájať AA bateriami alebo externým zdrojom (powerbankou) s mikro USB pripojením. Pri používaní prístroja Signal v nízkych teplotách je vhodné použiť externý zdroj, ktorý môžete udržať v teple napríklad pod oblečením a zabrániť tak jeho rýchlemu vybitiu premrznutím.

 

 

 

Signal RT

Display off


Behom krátkodobého odloženia prístroja sa odoporúča použiť funkciu Display Off, ktorá vypne displej prístroja bez prerušenia napájania ostatných obvodov. Použitie Display Off šetrí energiu napájania a zároveň umožňuje okamžitý štart prístroja keď potrebujete pozorovať.

 

Signal RT

Ľahký a kompaktný


Nočné videnie Signal je ľahký a kompaktný, čo robí prístroj perfektnou voľbou pre dlhodobé používanie.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj