Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Ďalekohľad s ďiaľkomerom Meopta MeoRange 10 x 42 HD1 449,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Určené pre lovcov v kopcovitom teréne a veľké plochy vhodné na streľbu na dlhé vzdialenosti.
MeoRange 10x42 HD vyniká nielen špičkovými optickými vlastnosťami, ale vďaka integrovanej laserovej technológii vám umožňuje merať aj dlhé vzdialenosti, aby bola zaručená najvyššia presnosť každej snímky. Pokročilý optický systém používajúci fluoridové šošovky HD, vrstvu MeoLux s najvyššou spektrálnou priepustnosťou a vysokovýkonný povlak MeoDrop poskytujú vynikajúce optické vlastnosti dokonca aj v zlých svetelných podmienkach. Integrovaná laserová technológia, senzorový systém a mikročip poskytujú užívateľovi bezprecedentný rozsah funkcií: vzdialenosť merania do 1500 m, zobrazujúcu prepočítanú vzdialenosť, teplotu, tlak vzduchu, kompas a uhol sklonu. Všetky funkcie, ktoré potrebujete na presné snímanie s dlhým záberom, sú obsiahnuté v jednom zariadení.

MeoRange 10x42 HD
Určené pre lovcov v kopcovitom teréne a veľké plochy vhodné na streľbu na dlhé vzdialenosti.
MeoRange 10x42 HD vyniká nielen špičkovými optickými vlastnosťami, ale vďaka integrovanej laserovej technológii umožňuje meranie i veľkých vzdialeností tak, aby bola zaistená čo najvyššiu presnosť každého výstrelu. Vyspelá optická sústava s používajúce HD fluoridové šošovky, vrstvy s najvyššou spektrálnou priepustnosťou - MeoLux a kvalitné odolnosťou vrstvy MeoDrop zaisťujú vynikajúce optické vlastnosti aj pri zlých svetelných podmienkach. Integrovaná laserová technológia, sústava senzorov a mikročipu umožňuje užívateľovi nevídanú rad funkcií: meranie vzdialenosti až do 1500 m, zobrazenie prepočítané vzdialenosti, teploty, tlaku vzduchu, kompasu aj uhla náklonu prístroja. Všetky funkcie, ktoré potrebujete na presné snímanie s dlhým záberom, sú obsiahnuté v jednom zariadení.

Jedinečná kombinácia špeciálnych vrstiev

Unikátna antireflexná vrstva MeoLux, zaisťuje kvalitné zobrazenie aj zlých svetelných podmienkach, spoločne s vrstvou MeoDrop, ktorá chráni povrch šošoviek pred vplyvmi počasia a kvalitné šošovky s vysokým rozlíšením, vďaka ktorým máte najrealistickejšie a najjasnejšie pohľad. Kombinácia tých najpokročilejších technológií vrstiev šošoviek so skvelou presnou optikou robia MeoRange 10x42 HD produkt na vysokej úrovni.

vlastnosti
MeoLux - najnovšia vrstva MeoLux je vyvinutá pre ešte lepší prenos svetla a redukciu nechcených odrazov. Všetky optické členy ďalekohľadov z radu MeoRange sú opatrené antireflexnou vrstvou MeoLux, ktorá zaisťuje až 93-95% svetelnej priepustnosti na celý binokulár (99,8% na jeden optický člen).
MeoDrop - Špeciálna hydrofóbna vrstvy odvádzajú vodu, prach a mastnotu z povrchu optických členov, čím napomáhajú udržaniu čistého, brilantného obrazu. Sú založené na princípe lotosového efektu; špecifická mikroskopická vrstva spôsobí, že sa nežiaduce prachové alebo vodné čiastočky zhluknú v kvapky, ktoré jednoducho z povrchu šošovky skĺznu. Optické prvky s povrchovou úpravou MeoDrop sa ľahko čistia a nerozmazávajú.


Vodotesné - Všetky ďalekohľady sú 100% vodotesné, ponorené a plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.
Dusík naplnený - Všetky ďalekohľady sú hermeticky uzavreté, naplnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému odlupovaniu.
Vzdialenosť - Rýchle a presné merania od 10 do 1500 m
Kompas - Spoľahlivá orientácia v teréne pri meraní cieľa
Uhol naklonenia - Jasná indikácia uhla strely pre váš cieľ merania
Obdĺžniková vzdialenosť - meraná vzdialenosť vzduchu upravuje polohový uhol pre rýchle a presné nastavenie jasu
Teplomer - presná teplota je jasná a zreteľná

Parametre:
Zväčšenie (x): 10
Optický priemer objektívu (mm): 42
Zorné pole (m / 1000m): 110
Zorné pole (°): 63
Výstupná vzdialenosť žiaka (mm): 185
Minimálna pozorovateľná vzdialenosť (m): 35
Výstupný priemer pupienka (mm): 42
Faktor súmraku: 205
Denný prenos svetla - typický (%): 86
Svetelný svetelný prenos (%): 82
Interpupilárna vzdialenosť (mm): 56 74
Dioptrická korekcia (D): 5 - 5
Výška (mm): 157
Šírka (mm): 134
Hĺbka (mm): 70
Hmotnosť - bez krytov a popruhu (g): 940
Presnosť kompasu +/- (%): 5
Rozsah merania vzdialenosti (m): 10 1500
Presnosť merania do 500 m +/- 1
Presnosť merania od 500 m do 1000 m +/- 2
Presnosť merania nad 1000 m (m) 0,5
Presnosť uhla sklonu +/- ((°)) 88
Presnosť uhla (°) až +/- 30 ° 1
Presnosť uhla (°) nad +/- 30 ° 3
Životnosť batérie (normálny tlak, 20 ° C) 1500
CR2 Li-lon 3V batéria
Laser neviditeľný, bezpečný, trieda 1Napísať recenziu

               
* Povinný údaj