Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Ďalekohľad MINOX BL 8x44 HD

Ďalekohľad MINOX BL 8x44 HD599,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Minox – inovácia, ktorú vidieť, MINOX BL 8x44 BR a BL 10x44 BR, Pevné, ľahké, pohodlné


Úlohou vývojových inžinierov Minoxu je identifikovať trendy a na ich základe poskytnúť inovatívne produkty. Pri vývoji nových BL 8x44 a BL 10x44 im ešte dopomohli experti na optiku z firmy Wetzlar. Vďaka otvorenému prepojeniu okulárov sú pohodlné, ľahko uchopiteľné a to aj v náročných podmienkach. Okrem toho poskytujú používateľom bezpečnú a spoľahlivú obsluhu. Neobmedzujú pohyb pri pozorovaní prírody, či pri love a môžete ich uchopiť iba jednou rukou.

Okrem toho nový produktový rad BL ponúka skvelé zorné pole zvýšené o 16%. Pohybujúce sa objekty možno teraz zachytiť ešte rýchlejšie a hodnovernejšie.

Písmenko v názve BL znamená ľahký.  Ďalekohľad je naozaj ľahký a to vďaka tomu, že telo je vyrobené z polykarbónu a je spevnené gumou. Navyše má ergonomický dizajn. Vďaka sofistikovanej technológii tesnenia sú nové BL ďalekohľady vodeodolné do hĺbky 5 metrov. Dusíková výplň zabraňuje zahmlievaniu sklených povrchov a to aj pri náhlych a častých zmenách teploty.

Nové optické systémy s mnohovrstvenou optikou zaisťujú prirodzený pohľad a prirodzené farby. Vďaka roof prism a vrstve fázovej korekcie sa Vám dostane dokonalý detail a ostrý obraz aj za slabej viditeľnosti.

MINOX ponúka riešenie aj pre tých, ktorí nosia okuliare. Vďaka rozšíreným očným reliéfom si môžu  vychutnať dokonalý pohľad. Ďalšou výhodou sú točné gumené očné výstupky.

Nové MINOX BL ďalekohľady dodávame s neoprénovým popruhom  a s puzdrom.

Technické parametre
Zväčšenie8 x
Priemer predných šošoviek44 mm
Zorné pole136 m / 1.000 m
Očný reliéf19,5 mm
Dioptrická korekcia+/- 4 dpt
Faktor stmievania18,8
Minimálna vzdialenosť zaostrenia2,5 m
Prevádzková teplota-10 - +50° C
Výstupná pupila5,25 mm
Vodotesnosťdo 5 m
Rozmery
Šírka133 mm
Výška150 mm
Hĺbka53 mm
Hmotnosť740 g

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty