Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Ďalekohľad Meopta MeoPro 8x32 HD449,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

  • Obraz v HD kvalite
  • Kompaktný a ľahký
  • Extrémne široké zorné pole (138 m)
  • Vodotesný
  • Plnený dusíkom

V USA montovaný binokulár MeoPro HD 32mm je ideálnym nástrojom pre pozorovanie prírody v kvalitnom rozlišení. 8x32 - extrémne široké zorné pole (138m). Pri menšom zväčšení tak poskytuje nielen väčší obraz, ale tiež jeho zvýšenú stabilitu. Tieto parametre predurčujú výrobok ako správnu voľbu pre pozorovanie prírody v husto zalesnenom teréne a pre sledovanie vtákov v lete.

Konštrukciu ďalekohľadu vyrobeného zo zliatin horčíka chráni ergonomicky tvarované gumové armovanie, ktoré zaisťuje nielen odolnosť ďalekohľadu, ale tiež jeho príjemné a pohodlné užívanie. Fluoridové objektívové šošovky (HD) obmedzujú chromatickú aberáciu (rozpadaniu obrazu) a poskytujú živý obraz s výnimočnou jasnosťou. Špeciálne viacnásobné vrstvy zaisťujú dobrú svetelnú priepustnosť.

HD optické členy - Fluoridové sklá vďaka svojim špeciálnym optickým vlastnostiam umožňujú dosiahnuť významne vyššieho potlačenie chromatickej aberácie, než pri použití štandardných optických materiálov.

Ostrenie a dioptrická korekcia - Centrálne koliesko ostrenia s integrovaným točítkom dioptrickej korekcie pre jednoduché nastavenie jedným prstom.

Vodotesný - Všetky ďalekohľady MeoPro sú 100% vodotesné, a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky ďalekohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Výsuvné očnice - Výsuvné očnice pre pohodlné pozorovanie s okuliarmi i bez.

Ergonomický tvar a ochrana - Dokonale vyvážený ergonomický dizajn je pohodlný aj pri dlhších pozorovaniach a gumové armovanie chráni vnútorné komponenty pred nárazmi.

Technická špecifikácia:

Zväčšenie:8 x
Optický priemer objektívu:32 mm
Zorné pole:138 m / 1000 m
Zorné pole:7,92 °
Vzdialenosť výstupnej pupily:17 mm
Minimálna pozorovacia vzdialenosť:5,6 m
Priemer výstupnej pupily:4 mm
Súmrakový faktor:16
Svetelná priepoustnosť denná - typická:85 %
Svetelná priepustnosť súmraková:80 %
Interpupilárna vzdialenosť:58 / 74 mm
Dioptrická korekcia:-3 / 3
Výška x Šírka x Hĺbka132 x 131 x 48 mm
Hmotnosť (bez krytiek a popruhu):598 g

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj