Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Ďalekohľad LEICA ULTRAVID 10x422 170,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Ľahký 42 mm ďalekohľad s neuveriteľnou svetelnosťou

Ďalekohľady Leica Blackline sú populárnou klasikou. Kombinácia najvyššej technickej precíznosti, atraktívneho dizajnu a pohodlnej manipulácie v nadčasových a trvácnych ďalekohľadoch, ktoré sú navyše výnimočne ľahké. Kožené čalúnenie podčiarkuje prémiový charakter radu Blackline.


Ďalekohľad na celý život

Robustná konštrukcia pre náročných užívateľov

Ďalekohľad Leica Ultravid 42 Blackline presviedča svojou dokonalou kombináciou veľkého priemeru objektívu, nízkej hmotnosti, vysokého prenosu svetla s najživšími vernými farbami. Navyše, ich široké zorné pole zaisťuje ostrý a prirodzený obraz. Tento ďalekohľad môžete ľahko nastaviť pre rôzne pozorovacie situácie pomocou veľkého zaostrovacieho kolieska a vďaka malému rozmedziu zaostrovania tesne nad hranicou jedného otočenia, môžete rýchlo nájsť najlepší zaostrovací bod.


Objavte výhody ďalekohľadov ľahkých ako pierko

S hmotnosťou 700 g sú tieto ďalekohľady v prémiovej triede 42 mm najľahšími ďalekohľadmi. Ich extrémne nízka hmotnosť v kombinácii s nekompromisnou optikou a intuitívnym ovládaním, robia tento ďalekohľad výkonným a veľmi príjemným v rukách.


Technické parametre
Zväčšenie10 x
Priemer predných šošoviek42 mm
Zorné pole336 ft / 112 m
Očný reliéf16 mm
Dioptrická korekcia+/- 4dpt
Faktor stmievania20,5
Vrstveniemnohonásobné - HDC multicoating
Výstupná pupila4,2 mm
Vodotesnosťdo 5 m
Plnenýnitrogen
Telomagnézium
Rozmery
Šírka121 mm
Výška146 mm
Hĺbka63 mm
Hmotnosť695 g

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj