Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Ďalekohľad Blaser Primus 8×42

Ďalekohľad Blaser Primus 8×422 145,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

KOMPAKTNÝ UNIVERZÁLNY ĎALEKOHĽAD PRE AKÉKOĽVEK LOVECKÉ SITUÁCIE.

 

Vysoká priepustnosť svetla, neutrálna reprodukcia farieb a brilantný, vysoko kontrastný obraz, sú nutnosťou pre optiky používané na lov.
CCC 
viacvrstvový náter (Contrast and Color Corrective Coating) zaisťuje obrazový výkon prvotriednej kvality za akýchkoľvek  svetelných podmienok.
Rovnako dôležitá je ochrana vonkajších šošoviek povlakom SLP (Smart Lens Protection)  založená na nanotechnológiách  zaisťujúca  ochranu proti vode a prachu. Umožňuje rýchle odtečenie dažďovej vody,výrazne jednoduchšie čistenie šošoviek.

Dobrá rovnováha je dôležitým kritériom pre ďalekohľady, pokiaľ ide o držanie  predmetov po dlhšiu dobu bez únavy. Krátky most a ťažisko blízko k okuláru dáva všetkým Blaser Primus ďalekohľadom ich ideálnu rovnováhu. Horčíková konštrukci pokrytá dvojfarebným plastom,ovládacie prvky s reliéfom rybých šupín poskytujú spoľahlivú manipuláciu najmä za nepriaznivých poveternostných podmienok.

 

Zväčšenie – 8 x
Priemer čočiek – 42 mm
Priemer výstupnej pupily – 5,25 mm
Zorné pole v stupňoch – 8°
Zorné pole v 1000m – 141 m
Minimálna vzdialenosť zaostrenia – 2,0 m
Očný reliéf – 18,2 mm
Výška – 184 mm
Šírka -  144 mm
Hmotnosť – 960 g

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty