Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Ďalekohľad Blaser 10×421 695,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Ideálny na lov v horách alebo na otvorených priestoroch. Poskytuje vynikajúce  rozoznávanie detailov  na dlhé vzdialenosti.

Vysoká priepustnosť svetla, neutrálna reprodukcia farieb a brilantný, vysoko kontrastný obraz, sú nutnosťou pre optiky používané na lov.
CCC 
viacvrstvový náter (Contrast and Color Corrective Coating) zaisťuje obrazový výkon prvotriednej kvality za akýchkoľvek  svetelných podmienok.
Rovnako dôležitá je ochrana vonkajších šošoviek povlakom SLP (Smart Lens Protection založená na nanotechnológiách  zaisťujúca  ochranu proti vode a prachu. Umožňuje rýchle odtečenie dažďovej vody,výrazne jednoduchšie čistenie šošoviek.

Dobrá rovnováha je dôležitým kritériom pre ďalekohľady, pokiaľ ide o držanie  ďalekohľadu po dlhšiu dobu bez únavy. Krátky most a ťažisko blízko k okuláru dodáva všetkým Blaser  ďalekohľadom  ideálnu rovnováhu. Horčíková konštrukcia pokrytá dvojfarebným plastom,ovládacie prvky s reliéfom rybých šupín poskytujú spoľahlivú manipuláciu najmä za nepriaznivých poveternostných podmienok.

 

Zväčšenie – 10 x

Priemer čočiek – 42 mm

Priemer výstupnej pupily – 4,2 mm

Zorné pole v 1000m – 116 m

Zorný uhol objektívu – 6,6°

Minimálna vzdialenosť zaostrenia – 2,0 m

Dioptrická korekcia +4 /- 4dpt

Výška – 184 mm

Šírka -  144 mm

Hrúbka – 58 mm

Hmotnosť – 970 g

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj