Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Blaser R8 Success Individual5 620,00€
Tento tovar nie je možné zakúpiť v internetovom obchode prostredníctvom žiadnej platobnej brány. Tovar je možné zakúpiť len osobne v predajni po predložení zbrojného preukazu, nákupného povolenia a občianskeho preukazu.
kupujte na spátky

Popis produktu

Blaser odborne kombinuje prvýkrát dve prírodné suroviny drevo a kožu. Výsledok: Blaser R8 Success Individual


Prípad úspechu Blaser thumbhole stock pokračuje. Známa klasická silueta pušky R8 s dvojdielnym zásobníkom - vyrobeným z drahokamového dreva - je k dispozícii od júna 2017 s ergonomickou dokonalosťou výplne Blaserových drážok.


Inovatívny charakter R8 Success Individual sa tam však nekončí. Po prvýkrát sa kombinujú prírodné suroviny drevo a koža. Špeciálne upravené kožené inlayy, ktoré sa ukázali ako komfortné a robustné, v konečnom dôsledku vytvárajú perfektný doplnok k drevenému materiálu; tvoriac nádherne dobre navrhnutú, krásnu pušku. Okrem vložiek s hnedou kožou sa R8 Success Individual pýši matným čiernym prijímačom, zlatým logom R8 a bude k dispozícii v triede dreva 4 a 7. 

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty