Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Blaser R8 Intuition4 358,00€
Tento tovar nie je možné zakúpiť v internetovom obchode prostredníctvom žiadnej platobnej brány. Tovar je možné zakúpiť len osobne v predajni po predložení zbrojného preukazu, nákupného povolenia a občianskeho preukazu.
kupujte na spátky

Popis produktu

Blaser R8 Intuition spôsobila revolúciu spôsobu, akým svet vidí pušku. Nikdy predtým neexistovala taká flexibilná platforma, ktorá by zahŕňala všetky charakteristiky formy a funkcie zaručeného výsledku. S modelom R8 Intuition Blaser teraz ponúka pušku so špeciálnym účelom, ktorý zohľadňuje anatómiu žien. V kombinácii s štíhlou rukoväťou tento optimálne navrhnutý zásobník Monte Carlo maximalizuje pohodlie a poskytuje dostatočnú plochu povrchu pre správne zvarenie hrudného koša, čo umožní lovcovi plne odblokovať potenciál R8. 

Zásobník Monte Carlo s celkovou dĺžkou 350 mm (13,78 "), rovnako ako ergonomicky prispôsobená rukoväť zabezpečuje perfektnú streľbu v ľubovoľnej polohe.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty