Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • Aimpoint - Kolimátor Comp C3, 2 MOA

Aimpoint - Kolimátor Comp C3, 2 MOA598,00€
kupujte na spátky

Popis produktu

Podobne ako ostatné kolimátorové zameriavače spoločnosti Aimpoint, aj C3 je určený do extrémnych podmienok. Optické vlastnosti sú vo vzácne vyváženom súlade s výnimočnou robustnosťou  a odolnosťou  CompC3 svojmu majiteľovi bude rovnako dobre spoľahlivo slúžiť v podmienkach rovníkovej Afriky ako i za polárnym kruhom Aljašky, či Škandinávie.  

CompC3 prevzal z vojenských modelov technológiu ACET, ktorá umožňuje šetrne hospodáriť s energetickým zdrojom, nakoľko zásobovanie vhodnými a špecializovanými elektrickými článkami pri extrémnych lovoch sa javí ako rovnako závažný logistický problém ako logistika pri zahraničných misiách. CompC3 dokáže so štandardnou trojvoltovou 2L76 alebo DL1/3N batériou pracovať 50 000 hodín – teda viac ako 5 rokov nepretržite.

Kvality Aimpointov CompC3 denno denne využívajú poľovníci i športoví strelci  celého sveta. C3 vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sa hodí k montáži nielen na dlhé, ale aj na krátke zbrane. Napriek svojmu pôvodnému určeniu pre civilný trh si C3 našiel postupom času cestu i do štátnych ozbrojených zborov – predovšetkým zrejme z ekonomických dôvodov. Jeho cena je totiž nižšia ako pri M modeloch a súčasne jeho robustnosť a odolnosť sa javí ako postačujúca i pre policajné jednotky a príslušníkov súkromných kontraktorských služieb.  Aimpointy – i tie civilné – slúžia ako ich vojenskí odolnejší súrodenci  bez ohľadu na vonkajšie podmienky spoľahlivo vo všetkých podnebných a klimatických pásmach, proste za každých podmienok.


Antireflexné vrstvy:

Mnohovrstevný poťah  na všetkých optických komponentoch zabezpečujúci temer 100% priepustnosť svetla vo viditeľnom spektre

Materiál tela:

Vysoko pevná hliníková zliatina chránená snímateľným gumenným návlekom

Povrchová úprava:

Tvrdo anodizovaný povrch matne sivočiernej farby Anodized black, non-glare, finish


Technické parametre:    Výrobca    Aimpoint
    Model    Comp C3
    Art.    11421
    Systém    pasívny kolimátor s červeným bodom
    Zväčšenie    1x
    Veľkosť zámerného bodu     2 MOA
    Napájanie    1x 3 V lítiová batéria 2L76, alebo DL1/3N
    Životnosť batérie    50000 hodín pri dennom nastavení 7 z celkových 10
    Nastavenie intenzity    10 stupňov – 8 denných vrátane 1 extra silného
    Rektifikácia    1 klik = 10mm na 80m = 13mm na 100m 
    Montáž    1 wide ring, 30mm priemer
    Dĺžka    125mm
    Šírka/výška    55mm x 55mm
    Hmotnosť    200g
    Operačná teplota    -30 až +60 stupňov Celzia
    Vodotesnosť    5m

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj

Súvisiace produkty